Rūpinamės tavo saugumu
Vinted komanda palaiko aukštus pirkėjų ir pardavėjų asmeninio saugumo standartus. Siekiame apsaugoti kiekvieną narį nuo bet kokios žalos ir nuolat tobuliname šiame procese naudojamus įrankius - štai ką verta apie juos žinoti.
Pirkėjo apsauga
Mokant Vinted platformoje, tavo užsakymui automatiškai pritaikoma Pirkėjo Apsauga. Tai padeda užtikrinti saugius mokėjimus, suteikia tau teisę atgauti pinigus ir susisiekti su mūsų komanda, jei prireiktų pagalbos. Pirkėjo Apsaugos fiksuotas mokestis – 0,70 €, pridėjus 5 % tavo prekės kainos.
Pinigų grąžinimo politika
Grąžinsime pinigus, jei tavo prekė neatkeliaus, atkeliaus pažeista ar visiškai neatitiks aprašymo. Pinigų grąžinimo prašymą turi pateikti per 2 dienas. Jei nesusitarta kitaip, prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Sužinok daugiau apie Vinted Pinigų grąžinimo politiką.
Saugūs mokėjimai
Visi Vinted mokėjimai naudoja šifruotą ryšį. Juos atliekame kartu su mūsų patikimu partneriu „Adyen“ taikydami saugius informacijos apdorojimo būdus.
Mūsų pagalba
Gali nusiųsti mums žinutę bet kuriuo paros metu ir sulauksi atsakymo per 24 valandas. Pasirūpinsime, kad kiekviena problema būtų išspręsta. Patarimų taip pat rasi Pagalbos centre.
Platformos saugumas
Turinio stebėsena
Mūsų sistema automatiškai pastebi netinkamas nuotraukas ir žinutes. Panašiai kaip šlamšto (angl. spam) filtrai tavo el. pašto dėžutėje, ji blokuoja įtartiną turinį Vinted platformoje.
Duomenų apsauga
Gerbiame tavo privatumą. Daugiau apie tai, kaip tvarkome tavo asmens duomenis ir kokias teises turi šiuo klausimu, skaityk mūsų privatumo politikoje.
Rizikos vertinimas
Naudojame analitines prognozes siekdami pastebėti įtartiną elgesį, skelbimus ar nelegalių bei pavojingų produktų užsakymus. Mūsų komanda stengiasi reaguoti kuo skubiau pasitelkdama efektyvius įrankius.
Padedame mūsų nariams pasitikėti vieni kitais
Bendrauk
Susirašinėdamas žinutėmis Vinted platformoje gausi detalios informacijos apie prekę, kurią ketini pirkti. Gali susisiekti su bet kuriuo nariu - tik atsimink, kad bendraudamas mandagiai paskatinsi ir teigiamą kito nario nusiteikimą.
Palik atsiliepimus
Vinted nariai gali palikti vienas kitam atsiliepimus tik po įvykusio sandorio. Tad atsiliepimai, kuriuos matai narių paskyrose, atspindi tikras kitų žmonių patirtis. Atidžiai juos peržvelk ir nepamiršk pats palikti atsiliepimų pirkdamas ar parduodamas.
Patvirtink duomenis
Norėdamas sustiprinti savo patikimumą, patvirtink savo asmens duomenis Vinted. Jei nori pamatyti, ar kitas narys yra pavirtinęs savo paskyros duomenis, tiesiog paspausk ant jo paskyros.
Būk aktyvus
Užpildyk savo paskyrą - aktyvūs nariai atrodo patikimiau, o tai gali padėti parduoti greičiau. Jei pastebi ką nors, kas neatitinka mūsų bendruomenės standartų - pranešk apie tai mūsų komandai ir nedelsdami reaguosime.
Verta žinoti
Patarimai pirkėjams
Sužinok daugiau apie tai, kaip įvertinti pardavėjo patikimumą, gauti daugiau informacijos apie prekes ir atlikti saugius mokėjimus.
Patarimai pardavėjams
Gauk informacijos apie tai, kaip sukurti pasitikėjimo vertą paskyrą, tinkamai bendrauti su pirkėjais ir sėkmingai parduoti.