Rūpinamės tavo saugumu
Vinted komanda palaiko aukštus pirkėjų ir pardavėjų asmeninio saugumo standartus. Siekiame apsaugoti kiekvieną narį nuo bet kokios žalos ir nuolat tobuliname šiame procese naudojamus įrankius - štai ką verta apie juos žinoti.
Pirkėjų apsauga
Mokėdamas Vinted platformoje dalyvauji Pirkėjų apsaugos programoje. Ji apima pinigų grąžinimo politiką, saugius atsiskaitymus bei mūsų komandos pagalbą. Skaityk toliau, kad sužinotum daugiau.
Pinigų grąžinimo garantija
Grąžinsime pinigus, jei mokėjai Vinted platformoje, bet negavai prekės, ji pasiekė tave pažeista arba neatitiko aprašymo. Turi 2 dienas nuo daikto gavimo pretenzijai pareikšti.
Saugūs mokėjimai
Visi Vinted mokėjimai naudoja šifruotą ryšį. Juos atliekame kartu su mūsų patikimu partneriu „Mangopay“ taikydami saugius informacijos apdorojimo būdus.
Mūsų pagalba
Gali nusiųsti mums žinutę bet kuriuo paros metu ir sulauksi atsakymo per 24 valandas. Pasirūpinsime, kad kiekviena problema būtų išspręsta. Patarimų taip pat rasi Pagalbos centre.
Platform security
Turinio stebėsena
Mūsų sistema automatiškai pastebi netinkamas nuotraukas ir žinutes. Panašiai kaip šlamšto (angl. spam) filtrai tavo el. pašto dėžutėje, ji blokuoja įtartiną turinį Vinted platformoje.
Asmens duomenys
Saugome tik tą informaciją apie narius, kurią teisės aktų nustatyta tvarka privalome rinkti. Bet kuriuo metu gali parsisiųsti ir peržvelgti visus duomenis, kuriuos apie tave turime.
Rizikos vertinimas
Naudojame analitines prognozes tam, kad pastebėtume ir įvertintume įtartiną elgesį, skelbimus ir pirkinius. Tokiu būdu galime imtis veiksmų dar prieš tai, kai padaroma žala.
Padedame mūsų nariams pasitikėti vieni kitais
Bendrauk
Susirašinėdamas žinutėmis Vinted platformoje gausi detalios informacijos apie prekę, kurią ketini pirkti. Gali susisiekti su bet kuriuo nariu - tik atsimink, kad bendraudamas mandagiai paskatinsi ir teigiamą kito nario nusiteikimą.
Palik atsiliepimus
Vinted nariai gali palikti vienas kitam atsiliepimus tik po įvykusio sandorio. Tad atsiliepimai, kuriuos matai narių paskyrose, atspindi tikras kitų žmonių patirtis. Atidžiai juos peržvelk ir nepamiršk pats palikti atsiliepimų pirkdamas ar parduodamas.
Patvirtink duomenis
Norėdamas greitai padidinti savo paskyros patikimumą, patvirtink savo asmens duomenis. O jei nori patikrinti, kokius asmens duomenis yra patvirtinęs kitas narys, paprasčiausiai apsilankyk jo paskyroje.
Būk aktyvus
Užpildyk savo paskyrą - aktyvūs nariai atrodo patikimiau, o tai gali padėti parduoti greičiau. Jei pastebi ką nors, kas neatitinka mūsų bendruomenės standartų - pranešk apie tai mūsų komandai ir nedelsdami reaguosime.
Verta žinoti
Patarimai pirkėjams
Sužinok daugiau apie tai, kaip įvertinti pardavėjo patikimumą, gauti daugiau informacijos apie prekes ir atlikti saugius mokėjimus.
Patarimai pardavėjams
Gauk informacijos apie tai, kaip sukurti pasitikėjimo vertą paskyrą, tinkamai bendrauti su pirkėjais ir sėkmingai parduoti.