Rūpinamės tavo saugumu

Vinted komanda palaiko aukštus pirkėjų ir pardavėjų asmeninio saugumo standartus. Siekiame apsaugoti kiekvieną narį nuo bet kokios žalos ir nuolat tobuliname šiame procese naudojamus įrankius - štai ką verta apie juos žinoti.

Pirkėjo apsauga

Mokant Vinted platformoje, tavo užsakymui automatiškai pritaikoma Pirkėjo Apsauga. Tai padeda užtikrinti saugius mokėjimus, suteikia tau teisę atgauti pinigus ir susisiekti su mūsų komanda, jei prireiktų pagalbos. Sužinok, kaip apskaičiuojame Pirkėjo apsaugos mokestį

Pinigų grąžinimo politika

Grąžinsime pinigus, jei tavo prekė neatkeliaus, atkeliaus pažeista ar visiškai neatitiks aprašymo. Pinigų grąžinimo prašymą turi pateikti per 2 dienas. Jei nesusitarta kitaip, prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Sužinok daugiau apie Vinted Pinigų grąžinimo politiką.

Saugūs sandoriai

Tavo pinigai yra saugūs viso sandorio metu. Visi Vinted mokėjimai yra šifruojami. Tai atlieka mūsų patikimi partneriai, kurių naudojamos saugios technologijos užtikrina, kad pinigai būtų pervedami ir gaunami tinkamai.

Mūsų pagalba

Gali kreiptis į mus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – būtinai išspręsime kiekvieną problemą. Greitų patarimų rasi mūsų Pagalbos centre.

Platformos saugumas

Turinio stebėsena

Mūsų sistema automatiškai pastebi netinkamas nuotraukas ir žinutes. Panašiai kaip šlamšto (angl. spam) filtrai tavo el. pašto dėžutėje, ji blokuoja įtartiną turinį Vinted platformoje.

Duomenų apsauga

Gerbiame tavo privatumą. Daugiau apie tai, kaip tvarkome tavo asmens duomenis ir kokias teises turi šiuo klausimu, skaityk mūsų privatumo politikoje.

Rizikos vertinimas

Naudojame analitines prognozes siekdami pastebėti įtartiną elgesį, skelbimus ar nelegalių bei pavojingų produktų užsakymus. Mūsų komanda stengiasi reaguoti kuo skubiau pasitelkdama efektyvius įrankius.

Padedame mūsų nariams pasitikėti vieni kitais

Bendrauk

Susirašinėdamas žinutėmis Vinted platformoje gausi detalios informacijos apie prekę, kurią ketini pirkti. Gali susisiekti su bet kuriuo nariu - tik atsimink, kad bendraudamas mandagiai paskatinsi ir teigiamą kito nario nusiteikimą.

Palik atsiliepimus

Vinted nariai gali palikti vienas kitam atsiliepimus tik po įvykusio sandorio. Tad atsiliepimai, kuriuos matai narių paskyrose, atspindi tikras kitų žmonių patirtis. Atidžiai juos peržvelk ir nepamiršk pats palikti atsiliepimų pirkdamas ar parduodamas.

Patvirtink duomenis

Norėdamas sustiprinti savo patikimumą, patvirtink savo asmens duomenis Vinted. Jei nori pamatyti, ar kitas narys yra pavirtinęs savo paskyros duomenis, tiesiog paspausk ant jo paskyros.

Būk aktyvus

Užpildyk savo paskyrą - aktyvūs nariai atrodo patikimiau, o tai gali padėti parduoti greičiau. Jei pastebi ką nors, kas neatitinka mūsų bendruomenės standartų - pranešk apie tai mūsų komandai ir nedelsdami reaguosime.

Verta žinoti

Patarimai pirkėjams

Sužinok daugiau apie tai, kaip įvertinti pardavėjo patikimumą, gauti daugiau informacijos apie prekes ir atlikti saugius mokėjimus.
Išmok apsipirkti saugiai

Patarimai pardavėjams

Gauk informacijos apie tai, kaip sukurti pasitikėjimo vertą paskyrą, tinkamai bendrauti su pirkėjais ir sėkmingai parduoti.
Išmok parduoti saugiai >