Ar saugu pirkti Vinted?

​Daiktai iš Vinted katalogo nuperkami kas 49 sekundes, todėl saugumas – pats didžiausias ir svarbiausias prioritetas.

Vinted atsiliepimų sistema leis tau įvertinti nario patikimumą. Peržvelk atsiliepimus, atkreipk dėmesį į prastesnius įvertinimus – tai leis tau žinoti, ko gali tikėtis.

Šie patarimai tau padės apsisaugoti nuo nesąžiningų sandorių:

 1. Pamatęs patinkantį skelbimą, pirmiausia patikrinki nario paskyrą:
  • Ar nario tapatybė yra patvirtinta.
  • Patikrink paliktus atsiliepimus. Jei narys neturi ar turi mažai atsiliepimų, tarkis, jog savo siuntinį išsiųsi tik tada, kai gausi to nario siuntinį.
 2. Atidžiai išsiklausinėk visų dominančių klausimų apie prekę: dydžio, išmatavimų, defektų, paprašyk papildomų nuotraukų ir originalumo įrodymų.
 3. Atidžiai įvertink kainą – jei daiktas akivaizdžiai per pigus, paklausk pardavėjo, kodėl.
 4. Iš anksto susitark, ar įmanomas prekės grąžinimas.
 5. Aptark, kaip bus siunčiamas siuntinys – per paštomatus, registruota / neregistruota siunta. Siūlome visus siuntinius siųsti registruotu siuntimu, kad gavęs siuntos kodą, galėtum sekti savo siuntinio kelią.
 6. Pastebėjęs, kad narys, su kuriuo planavai vykdyti sandorį, yra užblokuotas, tęsti sandorio su juo nerekomenduojame.
 7. Nerekomenduojame sandorių derinti kitose platformose (Facebook, el. paštu, telefonu ar sms žinutėmis) – iškilus nesklandumams ar gavus nekokybišką prekę, negalėsime padėti.

Saugok savo duomenis – niekada neatskleisk savo slaptažodžio tretiesiems asmenims! Vinted.lt administracija niekada neprašo nurodyti savo slaptažodžio. Jei kas nors primygtinai prašo atskleisti savo prisijungimo duomenis, nedelsiant pranešk mums.

Verta žinoti:

 • Prieš dėvint nusipirktas prekes, jas derėtų išskalbti ar dezinfekuoti. Nepamiršk parinkti prekės medžiagai tinkantį valymo būdą, o visų pirma įsitikink, kad su gauta preke viskas gerai – iškalbus ar panaudojus prekę nebegalėsi atgauti už ją sumokėtų pinigų.
Ar šis atsakymas pagelbėjo? ar
Susisiek su mumis