Nebeliko galimybės palikti komentarus
2019 m. kovo 28 d.

Šiandien išjungėme galimybę palikti komentarus po parduodamų drabužių skelbimais, kadangi mūsų benduomenė itin retai naudojosi šia funkcija.

Jei norėtum gauti daugiau informacijos apie prekę, paprasčiausiai spausk po jos aprašymu esantį mygtuką „Teirautis“ ir užduok klausimus pardavėjui.

Kaip įprasta, pardavėjui gali užduoti visus rūpimus klausimus. O dingusi komentarų skiltis paliks daugiau vietos nuotraukoms ir kitai naudingai informacijai.

Atnaujinome kosmetikos pardavimo politiką
2019 m. kovo 21 d.

Tam, kad apsaugotume visų Vinted narių sveikatą nuo potencialios žalos, apribojome prekybą tam tikrais kosmetikos gaminiais, kvepalais ir grožio reikmenimis.

Nuo šiandien Vinted nebebus galima parduoti kosmetikos, kvepalų ir grožio reikmenų, jei jie yra ne nauji ar nėra originalioje sandarioje pakuotėje, taip pat visų rūšių šių priemonių mėginių. Šis apribojimas galioja nepriklausomai nuo to, ar priemonė turi tiesioginį kontaktą su kūnu.

Todėl prašome į Vinted katalogą nebekelti kvepalų, makiažo, kremų, losjonų ir plaukų priežiūros priemonių, nebent šios prekės yra parduodamos originalioje sandarioje pakuotėje.

Naudotos makiažo kempinėlės, šepetėliai ir aplikatoriai taip pat negali būti parduodami.

Atkreipk dėmesį, kad ši taisyklė galioja ir kosmetikai, kvepalams bei grožio prekėms, kurios buvo panaudotos vos vieną kartą.

Jei norėtum sužinoti daugiau apie šį pokytį, peržvelk mūsų Drabužių talpinimo taisykles ir apsilankyk Pagalbos centre.

Šiemet Vinted sukanka 10 metų
2018 m. spalio 16 d.

Nuo Vinted starto 2008 m. mes gerokai paaugome ir keitėmės. Dviejų lietuvių idėja išaugo iki 25 milijonų žmonių bendruomenės, kuri perka, parduoda ir mainosi drabužiais jau 11 šalių.

Šiais metais minime dešimtąjį Vinted gimtadienį. Per tą laiką mūsų nariai išmainė milijonus drabužių, aptarė visas įmanomas temas forume ir užmezgė ne vieną draugystę, kuri peržengė virtualaus bendravimo ribas.

Norime padėkoti tau už tai, kad esi kartu su mumis ir padedi Vinted augti. Linkime sėkmingų pardavimų, dar daugiau naujų stiliaus atradimų ir teigiamų įspūdžių 🎈

Duomenų apsaugos politikos pasikeitimai: ką būtina žinoti
2018 m. gegužės 21 d.

Reaguodami į naujus Europos Sąjungos reikalavimus asmens duomenų apsaugos srityje, atnaujiname savo duomenų apsaugos politiką. Jokiu būdu negalėtume to padaryti, prieš tai nesuteikę tau išsamios informacijos apie tai, kas vyksta.

🤷 Taigi, kas yra BDAR?

Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) siekiama suvienodinti asmens duomenų apsaugos teisinį reguliavimą visose ES valstybėse ir užtikrinti geresnį asmens duomenų saugumą. Tai reiškia, kad be visų kitų dalykų BDAR tiksliai nurodo, kaip įmonės (pavyzdžiui, mes, UAB „Vinted“) privalo informuoti savo vartotojus (mūsų atveju – jus, narius) apie asmens duomenų rinkimą ir tvarkymą. Be to, šis reglamentas suteiks asmenims (jums, mūsų nariams) daugiau teisių ir galimybių kontroliuoti savo asmens duomenų tvarkymą: prieigą prie jų, galimybę ištrinti ir duomenų perkeliamumą.

🙋‍ Ką tai reiškia tau?

Atnaujinta duomenų apsaugos politika taikoma internetinėms platformoms www.vinted.lt ir www.musumazyliai.lt bei susijusioms Vinted programėlėms. Siekiame pateikti aiškią informaciją apie pokyčius, susijusius su BDAR:

- kokius tavo duomenis renkame ir tvarkome, tau naudojantis mūsų platforma;
- kam juos naudojame;
- kokias teises ir galimybes kontroliuoti savo asmens duomenų tvarkymą turi.

Atkreipiame tavo dėmesį, kad atnaujindami duomenų apsaugos politiką, nekeičiame tavo Vinted paskyros nustatymų ir duomenų tvarkymo būdo. Jei ateityje sieksime naudoti tavo duomenis kitokiais tikslais (nenurodytais duomenų apsaugos politikoje), būtinai susisieksime su tavimi iš anksto ir, jei to reikalaus teisės aktai, paprašysime tavo sutikimo.

⏰ Kada įsigalios BDAR?

Atnaujinta asmens duomenų apsaugos politika pradeda galioti nuo šiandien, ją rasi čia. Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas įsigalios 2018 m. gegužės 25 d. visose Europos Sąjungos šalyse.

Jei turi klausimų, susisiek su mumis!

Gauk daugiau dėmesio visai savo spintai
2017 m. gruodžio 13 d.

Pristatome „Specialiai tau“ - naują paslaugą, padėsiančią pasiūlyti pirkėjams tuos tavo drabužius, kurie labiausiai jiems tinka.

Savo naujienų srautuose ir paieškos rezultatuose kiti nariai matys „Specialiai tau“ skiltį, o joje - 3 tavo drabužius.

Kiekvienas narys matys tik tai, kas atitinka jo nustatytus dydžius ir mėgstamus prekių ženklus. Skirtingas narys – skirtingas trijų tavo drabužių rinkinys. O tai reiškia, kad:

- pirkėjai matys tuos tavo drabužius, kuriuos iš tikrųjų norėtų įsigyti
- visi parduodami drabužiai gaus daugiau matomumo
- gerokai padidinsi galimybę rasti naujų tavo spintą mėgstančių narių

Paslaugos galiojimas - 7 dienos. Kad galėtum ją aktyvuoti, savo spintoje privalai turėti bent 5 drabužius.

Pirkėjams rodomi drabužiai parenkami automatiškai, tad tau tereikia užsisakyti šią paslaugą.

Iki pat sausio 7 d. ją gali išbandyti su 40% nuolaida ir sumokėti tik 4,17 €. Pilna paslaugos kaina - 6,95 €.

Gauk daugiau dėmesio. Rask tavo spintą mėgstančių narių. Parduok greičiau.

Išbandyk naują paslaugą

Jei norėtum palikti atsiliepimą apie Specialiai tau funkciją - užpildyk anketą.

Mokamų paslaugų kainoraštis.

Vinted kuri tu. Mūsų naujas logotipas pabrėžia būtent tai.
2017 m. lapkričio 28 d.Kodėl tau patinka Vinted?

Dėl galimybės tiesiogiai bendrauti su kiekvienu nariu?
Dėl progos užsidirbti parduodant drabužius, kurių nebenešioji?
Ar dėl to, kad čia gali greitai rasti ir nusipirkti išskirtinių daiktų už patrauklią kainą?

Mums Vinted yra ypač brangus dėl 20 milijonų narių bendruomenės, kuri perka, parduoda ir mainosi drabužiais 10 šalių. Nuo mūsų starto 2008 m. gerokai paaugome. Didžioji dalis to, ką matai Vinted šiandien, buvo sukurta narių atsiliepimų ir pasiūlymų dėka.

Norėdami pabrėžti mūsų narių indėlį bei jų sukurto turinio svarbą, patobulinome Vinted išvaizdą. Sutvarkėme fono spalvas ir turinio išdėstymą, kad puslapis būtų patrauklesnis akiai, tačiau didžiausias pokytis yra naujasis mūsų logotipas.

Užrašytas ranka, jis simbolizuoja asmeninį bendravimą, kuris toks dažnas mūsų bendruomenėje:

💌 Rašteliai ir mažos dovanos siuntiniuose
✍🏼 Tiesioginis susirašinėjimas su kitais nariais
💗 Pažintys ir draugystės, atsiradusios Vinted dėka

Apsižvalgyk - tikime, kad atsinaujinęs Vinted yra patrauklesnis. Jei norėtum pasidalinti savo nuomone apie mūsų naują išvaizdą, tai gali padaryti čia.

Surask reikiamus drabužius greičiau - prenumeruok paieškas
2017 m. liepos 18 d.

Ieškai konkrečios prekės? Nike kedų, kainuojančių iki 30 eurų? Juodos suknelės - nenešiotos, su etiketėmis?

Dabar gali užsiprenumeruoti bet kurią paiešką ir pranešime Tau, kai Vinted atsiras naujų drabužių, atitinkančių Tavo paieškos kriterijus.

Norėdama sukurti paieškos prenumeratą, pasinaudok varpelio ikona, kurią rasi paieškos rezultatų puslapio viršutiniame dešiniajame kampe. Ši ikona taip pat yra paieškos laukelyje.Užsiprenumeravusi paieškas, kartą per dieną gausi iš mūsų pranešimus Vinted ir el. paštu, jei tądien atsiras naujų drabužių, atitinkančių Tavo prenumeruojamų paieškų kriterijus. Tai padės Tau niekad nepraleisti puikių pasiūlymų.

Visas prenumeruojamas paieškas matysi paieškos laukelyje. Čia taip pat pateiksime Tau paskutinių paieškų archyvą. Norėdama prenumeruoti bet kurią iš jų, paprasčiausiai spausk varpelio ikoną - išbandyk tai jau šiandien.

PayPal mokėjimo būdas iškėlimams
2017 m. birželio 29 d.

Užsisakius iškėlimą, tavo drabužis bus iškeliamas į Vinted katalogo ir naujienų srauto viršų tris dienas iš eilės, kartą per dieną.

Kiekvienas iškėlimas tavo drabužiams suteikia vidutiniškai 5 kartus daugiau matomumo ir padeda parduoti dukart greičiau.

Nuo šiol už iškėlimus gali sumokėti ne tik bet kurio banko kortele, bet ir su PayPal.

3 dienų iškėlimas kainuoja 0.95 €.

Pasirink, ką norėtum iškelti ir įvertink iškėlimų naudą.

Iškelk dabar

Gauk daugiau matomumo ir parduok dukart greičiau
2017 m. balandžio 19 d.

Nuo šiol gali pakelti savo drabužius į katalogo, naujienų srauto ir paieškos rezultatų viršų labai paprastai ir parduoti greičiau!

Tam tereikia užsisakyti naująją iškėlimo paslaugą. Užsisakius vieną iškėlimą tavo drabužis bus iškeliamas į viršų tris dienas iš eilės, kartą per dieną.

Skirtingai nei anksčiau, naujieji iškėlimai veiks tiek Vinted tinklapyje, tiek programėlėse. Be to, naujoji paslauga turi aibę kitų privalumų:Standartinė vieno iškėlimo kaina - 0.95 €, tačiau iki birželio 19 galėsi išbandyti juos su 40% nuolaida : vienas iškėlimas kainuos 0.57 €.

Be to, ateinančius 2 mėnesius visoms narėms, įkėlusioms 3 drabužius, dovanosime 3 nemokamus iškėlimus . Šis pasiūlymas yra vienkartinis, iškėlimus galėsi panaudoti per 30 dienų.

Iškėlimai yra tik papildoma paslauga, skirta padėti Tau pritraukti pirkėjų. Gali parduoti Vinted ir visiškai jais nesinaudodama.

Visgi, mūsų praktika kitose šalyse rodo, kad iškėlimai padeda parduoti mažiausiai dukart greičiau.

Susimokėti už iškėlimą galėsi bet kurio banko kortele, kuriai aktyvuotas atsiskaitymas internetu.

Tiek! Jei norėtum mums palikti atsiliepimą apie naujuosiuos iškėlimus - užpildyk anketą. Lauksime!

Pildyti anketą

Pasidalink pasiūlymais dėl Vinted patobulinimo
2017 m. balandžio 11 d.

Turi pasiūlymą, kuris padarytų Vinted patogesniu naudoti? Žinai, kaip patobulinti kai kurias mūsų portalo funkcijas? Nuo šiol gali dar paprasčiau teikti savo pasiūlymus mūsų komandai.

Sukūrėme specialią formą, leisiančią Tau greitai ir paprastai pateikti mums praktinių pasiūlymų.

Vienos labiausiai naudojamų Vinted funkcijų - rūšiavimas vykdant paiešką kataloge, išsaugotos paieškos, atostogų funkcija - buvo pasiūlytos mūsų narių, tad ir tavo idėjos gali virsti funkcijomis, kurias naudos visa mūsų bendruomenė.

Neatsakysime į žinutes, kurias pateiksi per šią formą, tačiau visos jos bus perduotos mūsų komandai.

Turi vertingų pasiūlymų? Pasidalink jais su mumis.

Geresnės galimybės įspėti Vinted apie netinkamą turinį
2017 m. sausio 23 d.

Vystydami saugumą ir narių tarpusavio pasitikėjimą Vinted, patobulinome galimybes įspėti mūsų komandą apie netinkamą turinį ar elgesį mūsų platformoje.

Anksčiau ši funkcija ne visuomet veikdavo mūsų mobiliosiose programėlėse. Nuo šiol žinutės apie netinkamą turinį išsiuntimas mūsų komandai tetruks minutę, nepriklausomai nuo to, ar naudoji mūsų tinklapį, ar programėlę. Tiesiog įsitikink, kad naudojiesi naujausia programėlės versija.

Jei pastebi netinkamą ar įžeidžiantį turinį:

- Asmeninėje žinutėje iš kitos narės
- Drabužio skelbime
- Kitos narės profilyje
- Forumo žinutėje

Pranešk mums apie tai. Paprasčiausiai spausk vėliavėlės ikoną, kurią rasi Vinted. Asmeninėse žinutėse ją pasieksi paspaudusi (i) ženklą.

Vinted yra bendruomenė ir truputis kiekvienos jos narės pastangų padeda padaryti ją saugia. Pranešk mums apie blogą turinį ir padarysime viską, kad jis kuo greičiau būtų sutvarkytas. Be to, tavo pranešimai padės mums ateityje pastebėti netinkamą elgesį automatiškai, remiantis ankstesne patirtimi.

Dar labiau pritaikyta Tavo poreikiams
2016 m. lapkričio 29 d.

Kartais gali pasirodyti sudėtinga rasti tai, ko ieškai, kai kataloge - milijonai drabužių. Išgirdome jūsų norus ir radome atsakymą. Mūsų naujoji rūšiavimo funkcija leis naršyti kataloge ir ieškoti, pritaikius jums reikalingiausius kriterijus. Kol kas ši funkcija pasiekiama tik programėlės naudotojams, bet vėliau atsiras ir naudojantis Vinted naršyklėje.

Nuo šiol galite naršyti kataloge ir rezultatus rūšiuoti pagal šiuos kriterijus:
• Svarbiausi viršuje
• Kaina: nuo didžiausios iki mažiausios
• Kaina: nuo mažiausios iki didžiausios
• Naujausi viršuje

Drabužius, kurių ieškote, nuo jūsų skiria vos vienas mygtuko spustelėjimas.

Turime gerų naujienų ir pardavėjoms. Ar kažkada buvote pradėjusios drabužio įkėlimą, tačiau proceso viduryje atsirado svarbesnių reikalų ir drabužio skelbimas neišsisaugojo? Daugiau tokios situacijos nepasitaikys! Nuo šiol galite išsaugoti drabužių juodraščius ir vėliau juos pridėti prie ‘Mano drabužių’. Juodraščius galite redaguoti tiek programėlėje, tiek naudojantis Vinted naršyklėje.

Vinted naujienos
2016 m. lapkričio 2 d.

Norime su Jumis pasidalinti informacija apie artėjančius pokyčius Vinted:

1. Nuo šiol visa oficiali informacija ir svarbūs Vinted komandos pranešimai bus skiltyje “Aktualu”, kur visas naujienas rasite akimirksniu! Naujausi pranešimai visada bus viršuje, o senesnius rasite archyve. Svarbu ir tai, kad skiltyje “Aktualu” galėsite mums palikti atsiliepimą - tereikės užpildyti nedidelę apklausą.

2. Pagalbos Centras oficialiai taps pirmuoju ir vieninteliu kontaktu visiems Jūsų klausimams. Nuolat jį tobuliname ir siekiame, kad informacija būtų tiksli ir naudinga. Šiuo metu Pagalbos Centras sudarytas iš Jūsų dažniausiai užduodamų klausimų. Tiems atvejams, kurie neturi tikslaus atsakymo ar iškilus kitai problemai, kaip ir iki šiol bus skirtas mygtukas “Susisiek su mumis”.

3. Nuo šiol iškilus klausimams ar problemai Vinted komanda nebeatsakinės į užklausas forume. Turime profesionalų Pagalbos Centrą ir jame dirbančią komandą, todėl prašome visų narių forume klausimų komandai nebeskelbti. 

Nuolat siekiame, kad Vinted būtų portalas, kuriuo paprasta ir patogu naudotis. Tikime, kad šie pokyčiai tarnaus visai Vinted bendruomenei.