Aukojame daugiau nei 1 milijoną eurų Europos atsakui į COVID-19
2020 m. birželio 3 d.

Nuolat ieškome būdų Vinted bendruomenei prisidėti sprendžiant dideles problemas, kurios gali turėti įtakos mums visiems. Šiuo metu vienas jų – tai galimybė paremti pastangas suvaldyti COVID-19. Norėdami įtraukti visą Vinted bendruomenę į šį procesą, jos vardu aukojame virš 1 milijono eurų mokslinių tyrimų įstaigoms bei medicinos institucijoms įvairiose Europos šalyse.

Viskas prasideda nuo stiprios bendruomenės

Vinted nariai dalinasi iš rankų į rankas keliaujančiais drabužiais – esame didžiausia tokio tipo bendruomenė Europoje. Ar susimąstei, kad visi kartu reikšmingai prisidedame prie išteklių tausojimo mados industrijoje?

1 milijono eurų auka yra dar vienas pavyzdys to, kokį stiprų teigiamą poveikį galime turėti, kai veikiame išvien.

Žinome, kad pastarieji keli mėnesiai nebuvo lengvi. Darome viską, kad galėtume suteikti tau ir visiems mūsų nariams tas paslaugas, kurių iš mūsų tikitės. Tuo pat metu manome, jog svarbu galvoti ir apie tai, kas gali pagelbėti ne vien mūsų nariams, bet ir daugeliui kitų žmonių.

Kartu galime daug

Visas pasaulis vienija jėgas tam, kad suvaldytų COVID-19. Norime būti šio proceso dalimi. Mūsų paaukoti pinigai padės finansuoti tyrimus, leisiančius geriau pažinti naująjį virusą bei sukurti naujus antivirusinius vaistus. Paremsime ir organizacijas, dirbančias su rizikos grupėse esančiais žmonėmis.

O Lietuvoje, veikdami kartu su kitais šalies startuoliais, jau padėjome šalies medicinos įstaigoms rasti ir įsigyti būtinos įrangos.

Esame nusiteikę optimistiškai

Tikimės, kad moksliniai tyrimai, prie kurių finansavimo prisidėsime, leis perprasti COVID-19 gydymą bei visiškai nugalėti šią ligą. Norime, kad mūsų bendruomenė būtų šio proceso dalimi: jei bent vienai šaliai ar mokslinių tyrimų institucijai pavyks pasiekti gerų rezultatų, jos pavyzdžiu galėsime pasekti visi.

2020 metais pasikeitė daugelis mums įprastų dalykų, tačiau į ateitį žvelgiame su viltimi. Tikimės, kad dirbdami kartu galėsime priimti gerus sprendimus ateičiai.


Patarimai, kaip pasirūpinti savo sveikata ir saugumu
2020 m. balandžio 6 d.
​​

Pirk ir parduok atsakingai

Patikrink, kokias rekomendacijas skelbia valstybės institucijos bei siuntimo paslaugų teikėjai. Atsimink, kad nesilaikydamas įvestų apribojimų rizikuoji gauti baudą. Jei šiuo metu norėtum sustabdyti pardavimus Vinted, pasinaudok atostogų funkcija.

Sutvarkyk kelis reikalus vienu sykiu

Jei gali palikti namus ir eiti išsiųsti prekės ar atsiimti siuntos, pasirūpink ir kitais dalykais – maisto prekių pirkimu ar apsilankymu vaistinėje. Stenkis kuo rečiau išeiti iš namų ir sek informaciją apie galiojančius judėjimo apribojimus.

Laikykis saugaus atstumo

Kai išeini iš namų dėl bet kokios priežasties – įskaitant ir siuntų išsiuntimą ar atsiėmimą – įsitikink, kad nuolat laikaisi saugus atstumo nuo kitų žmonių. Jei jautiesi blogai, neik iš namų. Imkis atsargumo priemonių, jei gyveni su žmonėmis, priklausančiais rizikos grupėms.

Skalbk ir valyk savo prekes

Laikykis įprastos tvarkos ir visada skalbk ar valyk parduotas prekes prieš siųsdamas jas pirkėjui. Jei nusipirkai prekę, nepamiršk jos tinkamai išvalyti prieš dėvėdamas.

Išlik aktyvus

Vinted vis dar atviras tau. Jei praleidi daug laiko namie, skirk dalį jo spintai susitvarkyti! Gali susirašinėti su kitais nariais, kelti naujus drabužius, pasižymėti patikusias prekes ir rezervuoti daiktus. Kaip ir visuomet, siūlome palaikyti kontaktą su pirkėjais ir teikti jiems informaciją apie tai, kas vyksta su jų įsigytomis prekėmis.

Rūpinkis higiena

Reguliariai plauk rankas, tam skirdamas bent 20 sekundžių. Rankomis neliesk akių, nosies ir burnos. Jei kosėji ar čiaudėji, prisidenk vienkartine nosinaite, o vos panaudojęs ją išmesk ir iškart išsiplauk rankas. Jei neturi po ranka nosinaitės, veidą gali prisidengti drabužio rankove ar alkūne (ne delnu).

Dalinkis tik patikima informacija

Gaudamas informaciją internete, socialiniuose tinkluose ar iš šeimos narių, patikrink jos patikimumą ir nustatyk jos šaltinį. Neplatink klaidingos informacijos asmeninėse žinutėse ar forumo pranešimuose (peržiūrėk mūsų forumo taisykles). Informacijos ieškok patikimų organizacijų ir institucijų interneto svetainėse, pavyzdžiui, Pasaulio sveikatos organizacijos portale.

Rūpinkis savimi ir kitais

Jei jauti stresą ar nerimą, pabandyk skirti mažiau laiko naujienų portalų ir socialinių tinklų pranešimų skaitymui. Suteik prioritetą savo ir savo bendruomenės sveikatai vadovaudamasis nacionalinių ir tarptautinių organizacijų rekomendacijomis.

Bendrauk

Šiuo metu ypač svarbu jausti ryšį su artimais žmonėmis ir savo bendruomene. Paskambink ar parašyk šeimos nariams bei draugams, taip pat pasidomėk kaimynų sveikata. Visi išgyvename tą patį.

Norėdamas gauti daugiau informacijos apie esamą situaciją ir tai, kaip ji gali paveikti tavo naudojimąsi Vinted, apsilankyk Pagalbos centre.


Nebeliko galimybės palikti komentarus
2019 m. kovo 28 d.

Šiandien išjungėme galimybę palikti komentarus po parduodamų drabužių skelbimais, kadangi mūsų benduomenė itin retai naudojosi šia funkcija.

Jei norėtum gauti daugiau informacijos apie prekę, paprasčiausiai spausk po jos aprašymu esantį mygtuką „Teirautis“ ir užduok klausimus pardavėjui.

Kaip įprasta, pardavėjui gali užduoti visus rūpimus klausimus. O dingusi komentarų skiltis paliks daugiau vietos nuotraukoms ir kitai naudingai informacijai.


Atnaujinome kosmetikos pardavimo politiką
2019 m. kovo 21 d.

Tam, kad apsaugotume visų Vinted narių sveikatą nuo potencialios žalos, apribojome prekybą tam tikrais kosmetikos gaminiais, kvepalais ir grožio reikmenimis.

Nuo šiandien Vinted nebebus galima parduoti kosmetikos, kvepalų ir grožio reikmenų, jei jie yra ne nauji ar nėra originalioje sandarioje pakuotėje, taip pat visų rūšių šių priemonių mėginių. Šis apribojimas galioja nepriklausomai nuo to, ar priemonė turi tiesioginį kontaktą su kūnu.

Todėl prašome į Vinted katalogą nebekelti kvepalų, makiažo, kremų, losjonų ir plaukų priežiūros priemonių, nebent šios prekės yra parduodamos originalioje sandarioje pakuotėje.

Naudotos makiažo kempinėlės, šepetėliai ir aplikatoriai taip pat negali būti parduodami.

Atkreipk dėmesį, kad ši taisyklė galioja ir kosmetikai, kvepalams bei grožio prekėms, kurios buvo panaudotos vos vieną kartą.

Jei norėtum sužinoti daugiau apie šį pokytį, peržvelk mūsų Drabužių talpinimo taisykles ir apsilankyk Pagalbos centre.