Nuo šiol Vinted prekes LP EXPRESS gali pristatyti ir į namus
2023 m. kovo 8 d.

Nuo šiol Vinted gali patogiai apsipirkinėti iš namų – LP EXPRESS Pristatymas į namus suteiks tau galimybę siuntas gauti tavo nurodytu adresu Lietuvoje.

Kodėl verta rinktis LP EXPRESS pristatymą į namus?

Pristatymas iki pat tavo namų durų. Šalia nėra paštomatų? Su LP EXPRESS pristatymo į namus paslauga savo siuntas gausi ten, kur esi.

Viena kaina. Mažos, vidutinės ir didelės siuntos kaina, įskaitant ir sunkios kategorijos prekes – tik 3,49 € pristatymui Lietuvos ribose arba 4,49 €, siunčiantis prekes iš Lenkijos.

Greitas pristatymas. Siuntos iš Lietuvos turėtų atkeliauti vos per 1–2 darbo dienas, o iš Lenkijos – per 4–6 darbo dienas.

Kaip tai veikia:

Jau gerai pažįstama LP EXPRESS paslauga, tik dabar dar patogesnė dėl galimybės prekę gauti į namus. Pardavėjas, kaip ir įprastai, išsiųs tavo įsigytą prekę atnešęs ją į išsiuntimo vietą ir pasinaudojęs siuntos numeriu.

Gausi pranešimą, kuriame bus nurodyta suplanuota pristatymo data. Prieš atveždamas prekę kurjeris tau paskambins, kad susitartumėte tikslesnį pristatymo laiką. Taip įsitikinsi, kad jam atvykus būsi namuose, arba galėsi paprašyti, kad siunta būtų palikta viename iš netoliese esančių paštomatų.

Paslaugą išbandyti paprasta – tiesiog pasirink LP EXPRESS Pristatymą į namus savo kitam Vinted užsakymui ir pridėk savo adresą.

Nori sužinoti daugiau?

Apsilankyk mūsų Pagalbos centre.


Vinted nariai surinko 1 mln. € Ukrainai paremti
2022 m. gruodžio 14 d.

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog Vinted nariai jau paaukojo daugiau nei 1 mln. eurų humanitarinei pagalbai Ukrainoje teikti!

Dėkojame kiekvienam iš jūsų, aukojusiam per mūsų platformą ir padėjusiam pasiekti šį tikslą.

Kadangi mūsų įmonė jau buvo įsipareigojusi paaukoti 2 mln. eurų, kartu su jumis Ukrainos žmonėms iš viso surinkome daugiau nei 3 mln. eurų.

Ačiū už jūsų dosnumą

Visos mūsų narių paaukotos lėšos keliauja tiesiogiai organizacijoms, teikiančioms humanitarinę pagalbą karo paveiktiems žmonėms.

Norėtum paaukoti?

Deja, tačiau Ukrainos žmonėms vis dar reikia mūsų pagalbos. Jei norėtum prisidėti, gali tai padaryti per Vinted platformą:

• Jei turi lėšų savo Vinted piniginėje, gali paaukoti dabar. Tiesiog paspausk „Aukoti“ mygtuką, pasirink sumą ir patvirtink.
• Arba, jei esi Vinted pardavėjas, gali dalį savo uždarbio skirti labdarai.

Daugiau apie tai, kaip paaukoti, skaityk mūsų Pagalbos centre.


Naujiena: pirk ir parduok Lenkijoje
2022 m. gegužės 16 d.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad platformos ribos išsiplėtė – nuo šiandien gali prekiauti su Vinted nariais Lenkijoje! Štai, kaip tai veikia:

• Išaugus Vinted bendruomenei, išauga ir tavo šansai prekes parduoti greičiau! Daugiau narių – daugiau potencialių pirkėjų. Puiki proga įkelti prekių jau šiandien ?
• Dabar taip pat gali įsigyti prekių iš Lenkijos pardavėjų spintų. Atrask naujus skelbimus ir unikalias prekes draugiškomis kainomis.

Naujas siuntimo paslaugų teikėjas: DPD

Ir tai dar ne viskas – kviečiame pasinaudoti ir naujo mūsų siuntimo paslaugų teikėjo DPD paslaugomis, kurių pagalba prekės iš Lietuvos į Lenkiją (ir atvirkščiai) nukeliaus greitai ir už gerą kainą.

Šia proga su DPD prekių iš Lenkijos siuntimas kainuos mažiau. Nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki birželio 30 d. gauk mažas, vidutines ir dideles siuntas tik už 0,96 € (4,5 zł).*

Su DPD siuntos Lietuvos ribose dažniausiai keliauja 1–2 darbo dienas, o prekės, siųstos iš Lenkijos, Lietuvą pasiekia per 2–3 dienas.

Nori sužinoti daugiau?

Daugiau apie siuntimą su DPD | Atnaujintas Bendrąsias taisykles

Tavęs laukia dar didesnis prekių pasirinkimas – pasinaudok proga ir siųsk prekes į ar iš Lenkijos su DPD.

*Pasiūlymas galioja tik pirkiniams, įsigytiems Vinted pasinaudojus mygtuku „Pirkti“. Siuntimo mokestis fiksuotas zlotais. Kaina eurais kinta, priklausomai nuo dienos valiutų kurso. Vinted pasilieka teisę bet kada pakeisti šį pasiūlymą. Pasiūlymas negalioja sunkioms prekėms ir rinkiniams, pardavėjo pažymėtiems kaip „sunkūs“. Sužinok daugiau mūsų nukainoto siuntimo sąlygose.


Pristatome 2 naujas kategorijas: Pramogos ir Naminiams gyvūnams
2022 m. gegužės 10 d.

Nuo šiandien Vinted gali naudotis dar 2 naujomis prekių kategorijomis: Pramogos ir Naminiams gyvūnams. Šios kategorijos papildys jau esamą mados ir namų prekių pasirinkimą, o savo asmeninį stilių ir pomėgius turės galimybę atskleisti dar daugiau narių.

Pramogos

Pramogos apima praplėstas ir patikslintas kategorijas, kurios anksčiau buvo priskirtos Namams ir Vaikams. Su pramogomis susiję skelbimai dabar sugrupuoti aiškiai ir struktūruotai, kad įkelti prekes ir jas parduoti būtų dar paprasčiau.

Pramogų kategorijoje gali pirkti ir parduoti:
• Vaizdo žaidimus ir konsoles – nuo Xbox, PlayStation ir Nintendo iki VR, PC ir retro žaidimų bei jų konsolių
• Žaidimus ir galvosūkius – stalo, kortų žaidimus, dėliones, strateginius figūrėlių žaidimus ir dar daugiau
• Muziką ir vaizdo turinį – DVD, CD, kasetes ir vinilines plokšteles
​• Knygas – tiek grožinę, tiek negrožinę literatūrą minkštais ar kietais viršeliais

Įkelk prekę | Naršyk kategorijoje Pramogos

Naminiams gyvūnams

Visiškai nauja Vinted kategorija Naminiams gyvūnams skirta tavo pūkuotiems (taip pat plunksnuotiems ir žvynuotiems) draugams.

Joje gali pirkti ir parduoti prekes, skirtas šunims, katėms, smulkiems gyvūnėliams, žuvims, paukščiams ir ropliams, tokias kaip:
• Gyvūnų drabužiai ir aksesuarai
• Antkakliai, petnešos ir pavadėliai
• Žaislai ir dresūros priemonės
• Guoliai, krepšiai, narvai ir boksai
• Dubenėliai, šėryklos ir kiti gyvūnų priežiūrai skirti daiktai

Įkelk prekę | Naršyk kategorijoje Naminiams gyvūnams

Sužinok daugiau

Daugiau informacijos, ką gali ir ko negali parduoti, rasi čia:
Pramogos | Naminiams gyvūnams | Katalogo taisyklės


Atnaujinta: Vinted atsakas į karą Ukrainoje
2022 m. balandžio 12 d.

Vinted skiria 2 milijonus eurų humanitarinei pagalbai ir pristato naują aukojimo funkciją, skirtą paremti Ukrainos žmones.

Esame sukrėsti Ukrainoje prasidėjusio karo ir kartu su jumis visais viliamės, kad taiki jo pabaiga ateis kuo greičiau.

Vinted nevykdo veiklos Ukrainoje, tačiau esame Europoje veikiantis verslas su būstine Lietuvoje bei turime kolegų, partnerių, šeimos narių ir draugų Ukrainoje.

Prisidedame prie humanitarinės pagalbos Ukrainos žmonėms ir šiam tikslui ketiname skirti 2 milijonus eurų. Jie bus paskirstyti taip, kad paremtų įvairias humanitarines iniciatyvas. Pirmą šios pinigų sumos dalį skirsime tam, kad pristatytume į Ukrainą gyvybiškai svarbių prekių ir suteiktume jos gyventojams taip reikalingos pagalbos.

Ieškodami daugiau būdų padėti nuo karo nukentėjusiems žmonėms, suteikiame mūsų nariams galimybę paaukoti labdaros organizacijoms pasinaudojant mūsų nauja Tiesioginės paramos funkcija. Nuo šiol kiekvienas Vinted narys gali paaukoti pinigų iš savo Vinted piniginės arba kitais prieinamais mokėjimo būdais JT Pabėgėlių Agentūrai Ispanijoje (UNHCR), kad būtų suteikta pagalba priverstinai savo namus palikusiems žmonėms Ukrainoje ir jos kaimyninėse šalyse. Labdaros organizaciją pasieks visa tavo paaukotų pinigų suma, o mūsų mokėjimo paslaugų teikėjas už kiekvieną Vinted narių paaukotą eurą pridės dar tiek pat. Daugiau apie tai, kaip aukoti, rasi mūsų Pagalbos centre.

Esame nepaprastai dėkingi savo bendruomenei už dosnumą: per Vinted vos per kelias savaites nariai Ukrainos žmonėms paaukojo daugiau nei 550,000 €.

Kol koordinuojame paramą Vinted įmones vardu, mūsų darbuotojai imasi ir asmeninės iniciatyvos bei organizuoja pagalbą: savanoriauja, perka paramai tinkamas prekes bei daro viską tam, kad padėtų Ukrainoje likusiems ar iš jos atvykusiems žmonėms. Dalį pinigų, kuriuos aukojame Vinted vardu, skyrė mūsų darbuotojai.

Šių siaubingų įvykių metu mintimis esame su Ukraina ir jos žmonėmis.


Atlaisvink spintą ir sutaupyk siuntimui – nuolaidos tęsiasi
2022 m. gegužės 5 d.

Dar nespėjai susitvarkyti spintos? Niekur nepavėlavai – nuolaidas siuntimui pratęsėme! Iki 2022 m. gegužės 15 d. su LP EXPRESS ir Omniva XS, S, M ir L siuntas siųsk tik už 0,29 €.*

Štai keletas patarimų, kaip tvarkantis pasiekti geriausių rezultatų ir padaryti savo aplinką švaresnę (tuo pačiu išsivalant mintis):

1. Dalintis drabužiais = dalintis meile

Po žiemos šiltus megztinius spintoje keičiant drabužiais trumpomis rankovėmis, pagaliau pradeda jaustis pavasaris. O dar šilčiau pasidaro tuomet, kai pradedi jais dalintis su draugais ar prekiauti su Vinted nariais. Šį pavasarį pabandyk atsigręžti į savo bendruomenę ir pasidairyti ko nors unikalaus kitų žmonių spintose – tai, ką su malonumu dėvėjo kitas, gali praskaidrinti ir tavo stilių.

2. Pagalvok, ar tikrai reikia naujo

Atnaujinant savo pavasarinį garderobą vietoje naujų drabužių verta pagalvoti apie dėvėtus. Taip ne tik gali rasti, kas tau patinka, bet ir prisidėti prie žiedinės ekonomikos, o Vinted yra būtent apie tai. Išbandyk – naršyk tarp tūkstančių prekių iš antrų rankų jau šiandien.

3. Susitvarkyk suteikiant daiktams antrą gvyenimą

Įvertinus spintos turinį dažnai paaiškėja, kad joje yra daugiau, nei tau reikia. Tokiu atveju ir vėl pravers Vinted. Mūsų platformoje paprasta parduoti drabužius ir suteikti jiems antrą gyvenimą, tad siūlome atsidaryti savo spintą ir įvertinti, kokius tavo retai dėvimus drabužius lengvai pamiltų kiti. Įkelk savo prekes ir pradėk pardavinėti.

Išsikuopk spintą ir sutaupyk pavasarinių prekių siuntimui su Vinted!

*Vinted pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti šį pasiūlymą. Pasiūlymas negalioja sunkių prekių kategorijos daiktams ir prekių rinkiniams, pardavėjo priskirtiems sunkių prekių kategorijai. Apie prekių kategorijas ir siuntų dydžius daugiau rasi mūsų Pagalbos centre.


Užsidirbk iki 15 € už kiekvieną draugą, pakviestą į Vinted
2021 m. gruodžio 13 d.

Patinka Vinted bendruomenė? Pakviesk joje prekiauti ir savo draugus! Už kiekvieną į Vinted platformą pakviestą draugą gali gauti iki 15 €.

Štai, kaip tai veikia:

• Kai tavo pakviestas draugas įkels 3 prekes per 7 dienas nuo užsiregistravimo – gausi 5 € kuponą.
• Jei tavo draugas per savo pirmąsias 30 dienų parduos bent vieną prekę, mes tau padovanosime papildomą 10 € kuponą.
• Svarbu, kad pardavimo sandoris būtų atliktas per Vinted, pirkėjui pasinaudojus mygtuku „Pirkti“.

Pakviesti savo draugus į Vinted paprasta:

• Pirmiausia, spausk savo profilio ikonėlę ir pasirink skiltį „Pakviesti draugus“.
• Ten rasi kvietimo nuorodą, kurią gali nukopijuoti ir pasidalinti ja žinute arba socialiniuose tinkluose.

Tuomet liks tik sulaukti, kol tavo draugai užsiregistruos tavo atsiųsta nuoroda, pradės kelti ir pardavinėti prekes. Mes tau pranešime, kai gausi kuponą – jį galėsi išleisti tau patinkantiems daiktams Vinted.

Turėk omenyje:

• Kuponus gali panaudoti prekėms, kurios kainuoja 15 € ir daugiau, ir tik užsakymams, atliekamiems per Vinted, naudojantis mygtuku „Pirkti“.
• Siuntimo išlaidų ir Pirkėjo Apsaugos mokesčio kuponai nepadengia.
• Vienam užsakymui gali būti panaudotas tik vienas kuponas.
• Kuponai galioja 30 dienų – galiojimo datą sužinosi pasitikrinęs kupono žinutę.
• Niekada nesinaudojai kuponu Vinted? Sužinok daugiau apie tai.
• Kuponams taikomos Kvietimų sąlygos ir nuostatos.


Pirk ir parduok Vinted be rūpesčių
2021 m. gruodžio 6 d.

Mūsų patobulintoje platformoje saugiau ir paprasčiau pirkti ir parduoti tau patinkančius daiktus. Be to, tavęs laukia puikus siuntimo pasiūlymas – kad pradžia atnaujintame Vinted būtų dar geresnė!

Paprasta apsipirkti ir išsiųsti prekes per Vinted

• Radęs tau patinkantį daiktą, tiesiog paspausk mygtuką „Pirkti“, kad jį įsigytum. Jei turi klausimų – parašyk pardavėjui ir pasiteirauk daugiau apie prekę.
• Kad apmokėtum prekę, įvesk savo mokėjimo duomenis ir pasirink sau patogią siuntos atsiėmimo vietą. Be to, iki pat 2022 m. vasario 28 d. siuntimas per Vinted nemokamas (yra papildomų sąlygų).
• Apmokėjimo lange matysi galutinę kainą. Ji bus sudaryta iš prekės kainos, siuntimo išlaidų ir apskaičiuoto Pirkėjo Apsaugos mokesčio.
• Tavo prekė bus pristatyta į pasirinktą atsiėmimo vietą. Siuntos kelionę gali sekti susirašinėjimo su pardavėju lange. Dabar liko tik sulaukti savo prekės!
• Jei parduodi, prekės siuntimas dabar dar patogesnis, nei bet kada anksčiau. Kai tik parduosi prekę per Vinted, savo susirašinėjimo lange gausi siuntos numerį – panaudok jį, kad paštomate atsispausdintum etiketę.

Pirk ir parduok saugiai

• Tau paspaudus naująjį mygtuką „Pirkti“, Pirkėjo Apsaugos mokestis yra įskaičiuojamas į kiekvieno sandorio sumą. Taip galėsime tau grąžinti pinigus, jei tavo prekė neatvyktų, atvyktų pažeista ar visai neatitiktų aprašymo. Pranešti apie tai galėsi per 2 dienas nuo prekės gavimo, paspaudęs mygtuką „Turiu problemą“.
• Tiek perkant, tiek parduodant per Vinted, nereikia dalintis savo mokėjimo informacija su kitais nariais. Tai reiškia, kad tavo mokėjimai yra saugūs.
• Pinigus už parduotas prekes gausi, kai tik tavo pirkėjas patvirtins, kad su jo užsakymu „Viskas gerai“. Jei pirkėjas pamirštų tai padaryti – nesijaudink. Užsakymas bus automatiškai pažymėtas kaip įvykdytas po 2 dienų nuo jo pristatymo.
• Kad uždarbis įvykdžius užsakymą atsidurtų tavo Vinted piniginėje, gali užtrukti iki 2 darbo dienų. Ten tavo pinigai bus saugūs – juos galėsi persivesti į savo banko sąskaitą arba išleisti savo mėgstamoms prekėms iš Vinted.

Pirkti ir parduoti tiesiai per Vinted – saugu ir paprasta. Kodėl tau nepabandžius? Atrask tūkstančius stilingų prekių arba įkelk savo daiktus.