Vinted – vieta iš rankų į rankas keliaujantiems daiktams
Viena bendruomenė, tūkstančiai prekės ženklų ir daugybė stilingų daiktų iš antrų rankų. Pasiruošęs prisijungti? Štai, kaip tai veikia.
Vinted – vieta iš rankų į rankas keliaujantiems daiktams
Viena bendruomenė, tūkstančiai prekės ženklų ir daugybė stilingų daiktų iš antrų rankų. Pasiruošęs prisijungti? Štai, kaip tai veikia.

Parduoti paprasta

1. Įkelk nemokamai

Parsisiųsk Vinted programėlę nemokamai. Nufotografuok prekę, aprašyk ją ir nustatyk kainą. Spausk „Pridėti“ ir kiti nariai jau galės iš tavęs pirkti.

2. Parduok ir išsiųsk

Parduota! Supakuok prekę ir, gavęs siuntos numerį, per 5 dienas nunešk ją į artimiausią paštomatą išsiuntimui.

3. Gauk pinigus

Kadangi nėra jokių pardavimo mokesčių – visi pinigai priklauso tau. Juos gausi iš karto, kai tik pirkėjas patvirtins, kad viskas yra gerai.

Apsipirk greitai ir saugiai

1. Surask

Parsisiųsk Vinted programėlę nemokamai ir rask reikiamas prekes: rinkis iš tūkstančių išskirtinių drabužių, aksesuarų, interjero detalių bei gausybės prekių ženklų.

2. Nusipirk

Jei nori pasiteirauti dėl dominančios prekės – gali parašyti pardavėjui. Arba tiesiog spausk „Pirkti“. Saugiai susimokėk banko kortele, Apple Pay, Google Pay ar iš savo Vinted piniginės.

3. Gauk prekę

Apmokėjimo lange pamatysi, kada prekė tau turėtų būti pristatyta, o mes pranešime, kai tik pardavėjas ją išsiųs. Po kelių dienų prekė bus tavo rankose.

Su mumis esi saugus

Apsipirk be rūpesčių

Pirkdamas Vinted „Pirkti“ mygtuko pagalba kaskart moki Pirkėjo apsaugos mokestį. Tai padeda apsaugoti tavo pinigus suteikiant papildomą apsaugą tavo pirkiniams ir duomenims. Paslaugos kainą sudaro 5 % prekės kainos plius 0,70 €.

Patikima pinigų grąžinimo politika

Kai moki per Vinted, tavo užsakymas yra apsaugotas. Grąžinsime tau pinigus, jei tavo prekė nebus pristatyta, atvyks pažeista arba visiškai neatitiks aprašymo. Jei kažkas ne taip, informuok mus per 2 dienas nuo siuntos gavimo. Jei nesutarta kitaip, siuntos grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.