Nebenešioji? Parduok!
Esame pasiryžę įrodyti, kad naudotos prekės gali būti tokios pat geros kaip ir naujos. Parduok drabužius, kurių jau nebenešioji. Įsigyk tai, ko nerasi parduotuvėse. Vinted atviras visiems, kas mano, jog kokybiški drabužiai nusipelno tarnauti ilgai.
1 paprasta idėja jungia 25 milijonų narių bendruomenę
Nuo 2 žmonių
2008 m. Milda ruošėsi kraustytis į naujus namus ir suprato turinti gerokai per daug drabužių. Justas pasisiūlė padėti ir sukūrė tinklapį, padedantį atiduoti nebenešiojamus daiktus draugams. Idėja gavo neįtikėtinai daug dėmesio visoje Lietuvoje - taip gimė Vinted.
Iki daugiau nei 450
Šiandien Vinted dirba virš 450 žmonių. Jie kuria įrankius, kurie padeda nariams visame pasaulyje parduoti, pirkti ir mainytis dėvėtais drabužiais ir aksesuarais. Mūsų komandoje gausu žmonių iš įvairių šalių, šnekančių daugybe kalbų - esame tokie pat įvairūs, kaip ir Vinted nariai.
Dirbame iš Europos
Vinted biurai įsikūrę Berlyne, Prahoje, Varšuvoje ir Vilniuje. Iš čia lengvai pasiekiame visas 12 savo rinkų: Lietuvą, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Vokietiją, JAV, Lenkiją, Čekiją, Ispaniją, Austriją, Nyderlandus, Belgiją ir Liuksemburgą.
Ties globaliu tikslu
Parduok nebenešiojamus drabužius ir rask išskirtinių stiliaus detalių - su Vinted tai ypač paprasta. Siekiame, kad iš rankų į rankas keliaujantys drabužiai taptų pirmu pasirinkimu visame pasaulyje.
Investuotojai ir vadovybė
Įkūrėjai

Milda Mitkute & Justas Janauskas

Gen. direktorius

Thomas Plantenga

Vykd. direktorius

Mantas Mikuckas

Savo veikloje esame ištikimi pirminei Vinted idėjai, kurią sukūrė Milda ir Justas. Šiandien Vinted generalinis direktorius Thomas ir vykdomasis direktorius Mantas rūpinasi kasdieniu įmonės darbu ir augimu. Mūsų veiklą remia 4 investiciniai fondai iš Europos ir JAV.
Atlaisvink vietos spintoje jau šiandien
Atsisiųsk nemokamą programėlę ir parduok nebenešiojamus drabužius be jokių papildomų mokesčių.