Nebenešioji? Parduok!

Esame pasiryžę įrodyti, kad naudotos prekės gali būti tokios pat geros kaip ir naujos. Parduok daiktus, kurių jau nebenaudoji. Įsigyk tai, ko nerasi parduotuvėse. Vinted atviras visiems, kas mano, jog kokybiški daiktai nusipelno tarnauti ilgai.

1 paprasta idėja jungia 75 milijonų narių bendruomenę

Nuo 2 žmonių

2008 m. Milda ruošėsi kraustytis į naujus namus ir suprato turinti gerokai per daug drabužių. Justas pasisiūlė padėti ir sukūrė tinklapį, padedantį atiduoti nebenešiojamus daiktus draugams. Idėja gavo neįtikėtinai daug dėmesio visoje Lietuvoje - taip gimė Vinted.

Iki daugiau nei 1000

Šiandien Vinted dirba virš 1000 žmonių. Jie kuria įrankius, kurie padeda nariams visame pasaulyje parduoti, pirkti ir mainytis dėvėtais drabužiais, aksesuarais ir interjero detalėmis. Mūsų komandoje gausu žmonių iš įvairių šalių, šnekančių daugybe kalbų - esame tokie pat įvairūs, kaip ir Vinted nariai.

Dirbame iš Europos

Vinted biurai įsikūrę Berlyne, Prahoje, Amsterdame, Utrechte ir Vilniuje. Iš čia lengvai pasiekiame visas 16 savo rinkų: Lietuvą, Jungtinę Karalystę, Kanadą, Prancūziją, Vokietiją, JAV, Lenkiją, Čekiją, Slovakiją, Ispaniją, Austriją, Nyderlandus, Belgiją, Italiją, Portugaliją ir Liuksemburgą.

Ties globaliu tikslu

Parduok nebenaudojamas prekes ir rask išskirtinių stiliaus detalių – su Vinted tai ypač paprasta. Mūsų nuolat auganti 75 mln. narių bendruomenė siekia, kad iš rankų į rankas keliaujantys drabužiai taptų pirmu pasirinkimu visame pasaulyje.

Investuotojai ir vadovybė

Įkūrėjai

Milda Mitkute & Justas Janauskas

Gen. direktorius

Thomas Plantenga

Vykd. direktorius

Mantas Mikuckas

Savo veikloje esame ištikimi pirminei Vinted idėjai, kurią sukūrė Milda ir Justas. Šiandien Vinted generalinis direktorius Thomas ir vykdomasis direktorius Mantas rūpinasi kasdieniu įmonės darbu ir augimu. Mūsų veiklą remia 4 investiciniai fondai iš Europos ir JAV.

Atlaisvink vietos spintoje jau šiandien

Atsisiųsk nemokamą programėlę ir parduok nebeaudojamas prekes be jokių papildomų mokesčių.

Atsisiųskite iš App Store
Gauti iš Google Play