Galioja nuo: 29 Lapkričio, 2018

Prekių reklamavimo sistema

Savo prekių matomumą gali pagerinti pasinaudodamas šiomis paslaugomis:

1. Skelbimų iškėlimas

Tavo daiktai, įkelti į Vinted sistemą, gali būti dar geriau matomi naujienų sraute ir kitų narių paieškų rezultatuose. Tereikia įsigyti „iškėlimo“ paslaugą ir toks prekių paryškinimas bus kartojamas kartą per dieną tam tikrą dienų skaičių arba kol prekė bus parduota. 

„Iškėlimo“ paslaugos trukmė yra 3 kalendorinės dienos už 1.15 € arba kol iškelta prekė bus parduota.

Į kainą įskaičiuoti ir mokesčiai (PVM).

Iškėlimo kaina ir trukmė bus nurodyta perkant. Įsigijimą patvirtinantį laišką gausi į savo el. paštą, nurodytą registracijos metu. Norime pažymėti, kad Iškėlimas yra vienkartinė automatizuota paslauga, kuri negali būti perkelta kitai prekei ar kitam naudotojui. 

Vinted tau siųs statistiką, parodančią, kiek narių pamatė ar sureagavo į tavo iškeltą prekę.

Daugiau informacijos apie skelbimų iškėlimą rasi čia.

Dėmesio! Jeigu iškelta prekė bus pašalinta dėl Katalogo taisyklių neatitikimo, pinigai sumokėti už paslaugą bus negrąžinami.

2. „Specialiai tau”

Prekės, parduodamos Vinted sistemoje gali būti reklamuojamos atskiroje naujienų/ prekių srauto ir kitų vartotojų paieškų rezultatų sekcijoje, atsižvelgiant į jų nustatymus, filtrus ir pamėgtas prekes. Svarbus momentas – paprastai, savo prekių, kurios bus rodomos kitų vartotojų Specialiai Tau skyreliuose atrinkti negalėsi. Tai bus padaryta automatiškai tik jei turėsi 5 ar daugiau įkeltų prekių per 7 dienų Specialiai Tau paslaugos galiojimo laikotarpį. Specialiai Tau galios 7 kalendorines dienas iš eilės ir paslaugos galiojimas nenutrūks net jei tavo parduodamų prekių liks mažiau nei 5. Specialiai Tau galiojimas baigsis po 7 dienų paslaugos veikimo laikotarpio. Norime pažymėti, kad Specialiai Tau yra vienkartinė automatizuota paslauga, kuri negali būti perkelta kitam naudotojui. 

Vinted tau siųs savaitinę statistiką, parodančią, kiek narių pamatė ar sureagavo į tavo Spintos prekes.

Daugiau informacijos apie Specialiai Tau paslaugą rasi čia.

Specialiai Tau paslauga kainuoja 6.95 €. Į kainą įskaičiuoti ir mokesčiai (PVM).

Paslaugos kaina ir trukmė bus nurodyta perkant.

Dėmesio! Jeigu kažkuri Specialiai Tau prekė/ės bus pašalinta dėl Katalogo taisyklių ar Bendrųjų taisyklių neatitikimo ir dėl to tavo Spintoje liks mažiau nei 5 prekės, Specialiai tau veikimas baigsis, bet pinigai sumokėti už paslaugą bus negrąžinami. Jei tavo paskyra bus užblokuota dėl mūsų Bendrųjų taisyklių ar Katalogo taisyklių  pažeidimo, visos tavo prekės bus pašalintos iš Vinted katalogo, o pinigai nebus grąžinti.