Ar saugu parduoti Vinted?

Taip! Prekės iš Vinted katalogo parduodami kas 49 sekundes, todėl stengiamės užtikrinti saugius ir sklandžius sandorius.

  • Atsiliepimų sistema didina narių patikimumą. Peržvelk atsiliepimus, atkreipk dėmesį į prastus įvertinimus – tai leis tau žinoti, ko gali tikėtis.
  • Saugus būdas bendrauti asmeninėmis žinutėmis – išsiaiškink visas detales prieš sandorį. Nerekomenduojame sandorių derinti kitose platformose (Facebook, el. paštu, telefonu ar sms žinutėmis) – iškilus nesklandumams, negalėsime niekuo padėti.
  • Mūsų komanda visada pasiruošusi tau padėti bet kokiu klausimu.

Atmink – neskubėk siųsti prekės, neįsitikinęs, kad žadėti pinigai tikrai pasiekė tavo sąskaitą. Jeigu pinigų vis dėlto negavai, pirmiausia susisiek su pirkėju ir pasiteirauk, kodėl dar negavai pinigų. Gal atsirado neatidėliotinų darbų ar narys tiesiog primiršo sandorį. Nario teigiamų atsiliepimų skaičius parodo, kad jis yra sąžiningas, tad dažniausiai pinigų vėlavimo priežastis būna svarbi. Jei pirkėjas nebeatrašo į tavo laiškus, ar išvis nebeprisijungia, pašalina savo paskyrą, susisiek su mumis – pasistengsime tau padėti.

Taip pat rekomenduojame registruotą prekių siuntimo būdą – taip galėsi būti tikras, kad prekė nepasimes ir saugiai pasieks adresatą.

Verta žinoti:

Ar šis atsakymas pagelbėjo? ar
Susisiek su mumis