Drabužių talpinimo taisyklės

vinted.lt yra platforma, skirta parduoti, mainytis ar atiduoti savo nedėvimus drabužius bei daiktus. Skelbimus vinted.lt patalpinti galima visiškai nemokamai!

Mes norime būti tikri, kad vinted.lt yra draugiška ir saugi vieta, todėl prašome visų narių laikytis vinted.lt katalogo taisyklių, jeigu nuspręsite įkelti savo daiktus į katalogą.

vinted.lt gali parduoti:

  • Moteriškus ir vyriškus drabužius, avalynę bei aksesuarus.
  • Naują kosmetiką, kvepalus bei grožio priemone.
  • Grožio prietaisus.
  • Įrenginių priedus, tokius kaip ausinės, išmanieji laikrodžiai, telefonų dėkliukai ir panašios prekės.

Tik „Mūsų Mažyliuose“ gali parduoti:

  • Vaikiškus drabužius, avalynę ir aksesuarus
  • Vaikiškus žaislus, baldus ir vaikų bei kūdikių priežiūros priemones
  • Nėščiųjų ir mamyčių reikmenis: drabužius, avalynę ir aksesuarus

Katalogo kategorija „Kita“ yra skirta dėvimiems daiktams, kuriems nėra tinkamų kategorijų.

Kam vinted.lt nėra skirtas? Platformoje negali parduoti:

 
Prekių, kurias draudžia ar riboja įstatymai:
Padirbinių, tai yra klastočių ar neautorizuotų žinomų produktų kopijų.
Mėginukų / testerių ar reklamos tikslais gaunamų prekių, kurios įsigyjamos nemokamai, įskaitant prekes iš „Grožio dėžučių“.
Vaistų, maisto papildų, vitaminų.
Maisto produktų ir gėrimų.
Narkotinių medžiagų, tabako gaminių, tokių kaip cigaretės, cigarai, pypkės, el. cigaretės, kaitikliai ir jų priedų bei aksesuarų.
Nacistinių, fašistinių, sovietinių simbolių atributikos.
Higieninių reikalavimų neatitinkančių ar keliančių grėsmę sveikatai / saugumui prekių:
Visų kosmetikos priemonių ir kvepalų, kurie nėra nauji ar neturi savo originalios sandarios pakuotės. Šis apribojimas taikomas kvepalams, kosmetikai, kremams, kūno pieneliams, plaukų priemonėms, neatsižvelgiant į tai, ar produktas turi tiesioginį sąlytį su kūnu, ar ne. Nors kartą pabandyta kosmetika ir kvepalai yra laikomi naudotais.
Naudotų makiažo kempinėlių, šepetėlių ar aplikatorių, kurie turi tiesioginį kontaktą su kūnu.
Rankų darbo kosmetikos.
Kontaktinių lęšių (įskaitant kontaktinių lęšių tirpalus ir dėkliukus).
Higieninių paketų, tamponų, menstruacinių taurelių ir panašių prekių.
Naudotų auskarų, išskyrus auskarus į ausis.
Prekių, kurios nepatenka į drabužių, mados, grožio priemonių, aksesuarų kategorijas, ar yra tiesiog nesuderinamos su Vinted vizija:
Elektroninės įrangos bei jų priedų, tokių kaip mobilieji telefonai, kompiuteriai, kameros, išorinės baterijos, laidai, pakrovėjai ir pan., išskyrus elektroninius grožio įrenginius ir priedus, pavyzdžiui, ausines, išmaniuosius laikrodžius, telefono dėklus ir panašius daiktus.
Sportinės įrangos: riedučių ar riedlenčių, sukimo lankų, svarmenų, snieglenčių, slidžių ir pan.
Namų apyvokos reikmenų ir namų aksesuarų.
Knygų, žurnalų ir raštinės reikmenų.
Produktų katalogų ir prekių, kurios yra užsakomos, taip pat paslaugų teikimo ar kitų komercinę veiklą reklamuojančių skelbimų.
Medžiaginių bei popierinių maišelių, dėžučių.
Staigmenų dėžučių ar rinkinių.
Advento kalendorių.
Erotinių prekių, tokių kaip suaugusiems skirti žaislai ir pan.
Augintinių drabužių, aksesuarų.
Renginių bilietų, dovanų kortelių ir nuolaidų kuponų.

Visi paminėti ir kiti daiktai, kurie nepatenka į „drabužių, avalynės ir aksesuarų“ kategorijas, bus šalinami iš katalogo.

Pasinaudojus viena iš mokamų paslaugų savo spintai / skelbimui reklamuoti ir dėl taisyklių pažeidimo moderatoriams skelbimą (-us) pašalinus / blokavus jūsų anketą, paslaugos mokesčio susigrąžinti negalėsite.

 

BENDROSIOS TAISYKLĖS

 

•   Skelbimai turi būti talpinami tinkamose kategorijose. To paties turinio skelbimą galima talpinti tik vieną kartą.
•  Jei norite įkelti daugiau nei vieną daiktą, kiekvienas jų turi būti talpinamas atskirame skelbime ir priskiriamas atitinkamai kategorijai. Viename skelbime galima talpinti tik vieną daiktą, nebent kelis daiktus parduodate už vieną kainą kaip derinį ar rinkinį. 
•  Keliant derinį ar rinkinį reikia tai paminėti tiek skelbimo pavadinime, tiek aprašyme. Į derinio ar rinkinio kainą turi būti įtraukti visi parduodami ir nuotraukoje pavaizduoti daiktai. Šie daiktai negali būti papildomai pardavinėjami atskirai.
•  Visiems skelbimams būtina nurodyti tikslią daiktų būklę, apie kurią išsamiau rasite čia.
•   Komerciniais tikslais įsigytus drabužius, avalynę, aksesuarus, kosmetiką ar įrenginių priedus talpinti bendrame kataloge draudžiama.

Komercija laikomi:
•  didelis kiekis naujų daiktų
•  didelis kiekis daiktų su etiketėmis
•  vienodi skirtingų spalvų, dydžių, modelių daiktai
•  „įvairių“ dydžių arba „universalaus“ dydžio avalynė
•  daiktai, kurių nuotraukos tik iš interneto
•  užsakomos prekės.

•   Bet kokių paslaugų siūlymas ir reklama kataloge yra draudžiama.
•   Rašyti skelbime „Parduota“, „Šiuo metu nėra“, „Turėsiu vėliau“ ar pan. skelbimo pavadinime negalima. Nebegaliojančius skelbimus apie parduotus / išmainytus daiktus galite paprastai paslėpti nuo kitų narių paspausdami po skelbimu mygtuką „Parduoti“.
•  Aukcionai, kuriais siekiama uždirbti kuo daugiau pelno, prieštarauja Vinted idėjai. Dėl to bet kokios formos aukcionai – forumo temos, skelbimai kataloge ir kt. – bus trinami be įspėjimo. Pasitikrinkite, kaip nustatyti teisingą kainą.
•  Skelbimo nuotraukoje turi būti kokybiškai pavaizduotas parduodamas daiktas – vaizdo koregavimo filtrai nėra leidžiami. Nuotrauka turi atitikti šiuos kriterijus:
•  Skelbimo nuotraukos turi būti darytos jūsų pačių ar draugų ir skirtos jas naudoti Vinted.
•  Nuotraukos iš interneto nėra leidžiamos, kaip ir vandens ženklai ar kiti užrašai ant nuotraukų.
•  Pagrindinėje nuotraukoje turi aiškiai matytis parduodamas daiktas. Nuotraukos negali būti suklijuotos iš kelių skirtingų vaizdų – koliažai nėra leidžiami. Tačiau papildomose nuotraukose prekę galite vaizduoti kaip norite. Daugiau patarimų dėl nuotraukų galite rasti  čia.

SANKCIJOS

vinted.lt siekiame užtikrinti saugią ir draugišką aplinką apsipirkti. Tačiau matydami, kad narys nesilaiko taisyklių, taikysime nuobaudas.


•   Jeigu narys pažeidžia kurią nors katalogo taisyklę, jam bus išsiųstas įspėjimas, o taisyklių neatitinkantis skelbimas bus paslėptas ar pašalintas. Gavus administratorių pranešimą dėl paslėpto netinkamo skelbimo, turėsite 24 valandas imtis veiksmų pažeidimams pašalinti. Per duotą laikotarpį nesutvarkius skelbimo, jis gali būti pašalintas be papildomo įspėjimo.

•   Jei narys akivaizdžiai nekreipia dėmesio į įspėjimus, nebendrauja su moderatoriais ir nesistengia ištaisyti klaidų, jo narystė portale gali būti blokuojama neribotam laikui.

Siekiame mūsų puslapio nariams ir lankytojams sukurti draugišką ir saugią aplinką naršyti, apsipirkinėti bei bendrauti. Norime palaikyti draugiškus santykius su visais, kurie naudojasi mūsų paslaugomis. Jeigu kyla klausimų dėl taisyklių, parašykite mūsų draugiškai komandai ir ji mielai jums padės.

Tačiau kartais tarp narių kyla ginčai. Tokiais atvejais, kai nariai negali ginčo išspręsti tarpusavyje, vinted.lt administracija turi lemiamą balsą.

vinted.lt administracija pasilieka teisę keisti šias taisykles.