Katalogo taisyklės

Vinted yra platforma, skirta pirkti, parduoti, mainytis ar atiduoti savo nedėvimus drabužius bei daiktus. Skelbimų talpinimas Vinted yra visiškai nemokamas.

Siekiame užtikrinti, kad Vinted būtų draugiška ir saugi vieta, todėl prašome visų narių laikytis Vinted Katalogo taisyklių keliant savo prekes.

Atkreipk dėmesį, kad šios taisyklės yra mūsų Bendrųjų taisyklių dalis. Sukurdamas Vinted paskyrą, sutinki ir su šiomis Katalogo taisyklėmis bei mūsų Bendrosiomis taisyklėmis.

 

LEIDŽIAMA PARDUOTI

 

Vinted gali parduoti:

  • Moteriškus, vyriškus ir vaikiškus drabužius, avalynę bei aksesuarus
  • Vaikiškus žaislus, baldus bei vaikų ir kūdikių priežiūros priemones
  • Naują kosmetiką, grožio priemones bei grožio prietaisus
  • Įrenginių priedus, tokius kaip ausinės, išmanieji laikrodžiai, telefonų dėklai ir panašios prekės
  • Prekes namams, tokias kaip namų tekstilė, indai ir aksesuarai namams
  • Knygas

 

DRAUDŽIAMA PARDUOTI

 

Vinted negali parduoti (atkreipiame dėmesį, kad sąrašas nėra baigtinis):

 

Prašome įsitikinti, kad tavo skelbimai ir parduodamos prekės atitinka mūsų Katalogo taisykles. Kiti Vinted nariai gali pranešti mūsų komandai apie prekes, kurios galbūt neatitinka šių taisyklių. Jei po mūsų komandos peržiūros paaiškės, kad tavo prekė iš tikrųjų neatitinka taisyklių, mūsų komanda gali ją paslėpti ar pašalinti. Taip pat tau gali būti pritaikytos kitos sankcijos, pvz. laikinas paskyros blokavimas.

Pasiliekame teisę iš naujo apibrėžti, kokias prekes leidžiama ar neleidžiama kelti į Vinted. Jei paaiškės, kad kai kurios prekės prieštarauja mūsų Bendrosioms taisyklėms ar kelia bet kokią riziką mūsų nariams, galime pašalinti šias prekes, net jei jos neminimos žemiau esančiame sąraše.

 

Atkreipk dėmesį: jei iškelsi mūsų Katalogo taisykles pažeidžianti skelbimą ir turėsime jį pašalinti, negalėsime sugrąžinti tau už iškėlimą sumokėtų pinigų.

 

BENDROSIOS TAISYKLĖS

 

 

Vinted komanda pasilieka teisę keisti aukščiau aprašytas taisykles atsiradus poreikiui. Jei turi bet kokių klausimų apie aukščiau pateiktas taisykles, susisiek su mūsų komanda ir mielai į juos atsakysime.


Pastaba: Jei randi skelbimų, kurie pažeidžia aukščiau aprašytas taisykles, apie juos visada gali mums pranešti.