Žiniasklaidai
Mielai pasikalbėtume daugiau. Susisiekite su Vinted komanda norėdami gauti daugiau informacijos žiniasklaidai ar susitarti dėl bendradarbiavimo.
Vinted atidaro milijonus spintų
Tarptautinis projektas
Vinted – tai didžiausia drabužių mainų platforma Europoje, skirta iš rankų į rankas keliaujantiems daiktams. Mūsų bendruomenėje yra daugiau nei 45 milijonai narių iš Lietuvos, Prancūzijos, Portugalijos Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Austrijos, Lenkijos, Čekijos, Ispanijos, Belgijos, Nyderlandų, Italijos, JAV bei Kanadas. Kiekvieną sekundę Vinted nariai įkelia vis naujų drabužių, kuriuos parduoda, perka ar mainosi jais tarpusavyje.
Investuotojai
Vinted sėkme tiki ir kiti: 2013–2018 metais sulaukėme investicijų, kurių bendra suma siekia 100 milijonų JAV dolerių. Jos padeda mums augti ir tobulėti.
Parduok greitai ir apsipirk saugiai
Parduoti Vinted – paprasta. Be to, tai nieko nekainuoja. Mūsų nariai parduoda savo nebenešiojamus drabužius tūkstančiams žmonių visoje Lietuvoje. O pirkėjų apsaugos priemonių dėka kiekvienas gali saugiai apsipirkti Vinted. Mus ir mūsų narius jungia vienas tikslas – kad dėvėti drabužiai taptų pirmu pasirinkimu visame pasaulyje.