Dekoratyvinė kosmetika, makiažas

Tema
Autorius
Pasisakymų
Paskutinis pasisakė

Kosmetikos pabaigtukai 2

Sena tema ištrinta. Kelkime savo kosmetikos "pabaigtukus" ir dalinkimės rekomendacijomis 😋 SKELB...

396

Korėjietiška kosmetika

Sveiki, Vis užmatau temų apie CC ir BB kremus, tai ebay temose padiskutuojame, tai galvoju, re...

1340

Mūsų kosmetikos kolekcijos (video/foto)

Sveikos, Man, o tikiuosi ir kitoms merginoms, labai įdomu pasižvalgyti į kitų merginų kosmetik...

(anonimas)
1390

Pacoroca red kvepalai

Pirkti is Burcalifa.eu. Man patinka saldesni, tad perleidžiu. Nauji, tik išbandyti. Î a.ž. Atsiim...

2

Biudžetiniai šešėliai

Kokią šešėlių paletę galėtumėte rekomenduoti, kad gerai sklaidytųsi, ir būtų neblogai pigmentuoti...

16

Ieškau Miss dior le parfum!

Sveiki, mano mėgstamų kvepaliukų turbūt jau nebegamina, nes niekur nerandu jų pirkti 😔 Gal netyči...

3

Permanentinis makiažas 40 eu ! Kaunas

Ilgalaikis makiažas 50eu ❗❗❗ Priimsiu 10 merginų , noriu papildyti foto albuma , todėl bus daro...

1

Baccarat rouge 540

Laba diena,gal kas žinote ar Vilniaus duty free Creme de la creme parduotuvėje yra šie kvepalai(7...

1

Prakaituoja veidas

Labukas, turiu problema labai prakaituoja veidas. Dirbu su žmonėmis, tad labai nemalonu. Mano vei...

10

Tom Ford Lost Cherry

Kas Kaune turit šiuos kvepaliukus? Noriu pirkti bet nežinau ar patiks kvapas, tai norėčiau paband...

10

Lupu permanentas

Sveikos merginos. Gal cia yra pasidariusiu lupu permanenta? Ar negadina lupu, kaip rezultatas ar ...

1

Apsauga nuo saulės

Sveikos. Kokius naudojate skystus makiažo pagrindus su SPF? Taip pat gal patartumėt kokią apsaugą...

3

Kokie skanus bet pigus moteriski kvepalai

Kokie skanus kvepalai, bet nebrangus, kuriuos butu galima isigyti Eurokos, Avon, Oriflame ir t.t

32

Kurį kvapą rinktis?

Sveikos, niekaip neišsirenku kvepalų. Gal kuri turite kurį iš šių? YSL Libre (esu uosčius) Gi...

23

Visažistės kursai

Sveiki, Galvoju išpildyti savo svajonę ir ieškau kokių makiažo kursų, labiau ne makiažo sau o ka...

4

Mineralinė pudra

Sveikos, rekomenduokit mineralinę pudra, turiu problemu su spuogais ir norisi kažko lengvesnio. A...

13

Naujausias kosmetikos pirkinys 2

Nauja tema! * Rodom savo naujausiai įsigytus kosmetikos pirkinius, dalinamės įspūdžiais ir patari...

5977

Baccarat Rouge 540

Parduodu maziau nei puse isnaudotus kvepalus, pries pora men pirkti Klaipedos akropolyje, Creme D...

6

Estee Lauder pudra

Sveikos. Kokį atspalvį jūs naudojat įdegusiai odai, kad nebūtų i rausvumą?

5

Douglas čekis

Sveiki. Turiu 100eu douglas čekį. Galioja iki rugsėjo 12d. Pačiai nieko nereikia o pirkti produkt...

3

Kvepalai “jo malone”

Sveikos, Susigundziau vienais kvepalais is JO MALONE. Taciau noriu paklaust is cia esanciu kas t...

3

Charllote Tilbury

Sveiki , turiu puikios kosmetikos už puse kainos!!! Kokybe ir originalumą garantuoju, produktai v...

2

Project Pan - gydomės nuo kosmetikos pertekliaus!

Sveikos visos, kaip žinia, labai daug mūsų mylime kosmetiką - tačiau tuo pačiu mylime ją taip, ka...

(anonimas)
566

Kuo ryškinate antakius

Sveikos. Kokius jūs naudojat pieštukus/gelius/šešėlius antakiams paryškinti? Mano antakiai šviesu...

9

Vegan kosmetika Lietuvoje

Prašau pasidalinti vegan friendly dekoratyvinės, veido, kūno, plaukų priežiūros kosmetikos produk...

10

Forumo temos, senesnės nei 183 dienų yra automatiškai trinamos.

puslapyje: 20 50 100