Mokamos Paslaugos

Galioja nuo 2018-06-21

1. Skelbimo iškėlimo paslauga

Vinted Vartotojų įkelti skelbimai gali būti rodomi Naujienų, Katalogo ir Vartotojų atliekamų paieškų rezultatų puslapių viršuje.

Skelbimai iškeliami aukščiau nurodytu būdu Vartotojui įsigijus Skelbimo iškėlimo paslaugą. Skelbimo iškėlimas taip pat yra pakartojamas vieną kartą per dieną iš anksto nustatytu Skelbimo iškėlimo paslaugos galiojimo laikotarpiu.

Vieno skelbimo iškėlimo paslaugos kaina yra 0,95 Eur (devyniasdešimt penki euro centai), išskyrus Moteriškų rankinių ir Moteriškų batų kategorijose. Moteriškų rankinių ir Moteriškų batų kategorijose vieno skelbimo iškėlimo paslaugos kaina yra 1,35 Eur (vienas euras trisdešimt penki euro centai). Į aukščiau nurodytas kainas yra įskaičiuotas taikomas PVM mokestis.

Taikomas Skelbimo iškėlimo paslaugos mokestis bei konkretus paslaugos galiojimo terminas visuomet yra aiškiai nurodomi Vartotojui prieš užbaigiant paslaugos užsakymą ir atliekant apmokėjimą Bendrosiose taisyklėse nurodytu būdu.

Daugiau informacijos apie Skelbimų iškėlimo paslaugą galite rasti čia .

2. Mokestis už „Specialiai tau” paslaugą

Galioja nuo 2017-12-12.

Į Vinted įkelti drabužiai gali būti reklamuojami „Specialiai tau” skiltyje, kuri matoma kitų narių naujienų srautuose ir paieškos rezultatuose. Joje potencialiems pirkėjams rodomas 3 paslaugą užsakiusio nario drabužių rinkinys. Šie drabužiai parenkami atsižvelgiant į potencialių pirkėjų dydžių ir mėgstamų prekių ženklų nustatymus. Skirtingas narys - skirtingas 3 pirkėjo nustatymus atitinkančių drabužių rinkinys. Paslauga galioja 7 (septynias) dienas.

Daugiau informacijos apie „Specialiai tau” gali gauti čia .

Mokestis už 7 dienas nenutrūkstamai galiojančią „Specialiai tau” paslaugą - €6,95. Tai suma su PVM.

Prieš patvirtindamas paslaugos apmokėjimą kiekvienas narys matys jos galiojimo laiką bei užsakymo sumą.