Naudodamiesi Vinted.lt sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Tai leis geriau išnaudoti Vinted galimybes.

myplace

Internetinės parduotuvės

·

Norėčiau jus supažindinti su keleta savo mėgstamiausių internetinių parduotuvių. Kai kurias iš jų turime ir Lietuvoje, tačiau gi ne visos gyvename didmiesčiuose, kur galima jas rasti, o ir asortimentas čia dažnai būna mažesnis. Taigi, galbūt, atrasite ką nors naujo.

P.S. Atsiparašau, kad pavyzdžiuose nepakaičiau valiutų, tačiau tai būtų gana ilgai užtrukę. Manau, jei kas nors sudomins, pasikeisite pačios :)

MANGO

Siuntimas: 39 Lt
Nemokamas, perkant prekių už 519 Lt ir daugiau.

Parduotuvę "Mango" turime ir Lietuvoje, tačiau tik nedidelė dalis asortimento atkeliauja pas mus ir galiu drąsiai teigti, kad ne pati įspūdingiausia. Tad karts nuo karto apsilankau internetinėje "Mango" parduotuvėje ir dažnai atrandu tai, kas man tikrai patinka. Ypač patarčiau apsilankyti per sezoninį išpardavimą, kai galite atrasti puikių drabužių ir aksesuarų už itin gerą kainą.

MANGO OUTLET

Siuntimas: priklauso nuo prekių sumos

Tik visai neseniai atradau parduotuvę "Mango Outlet" ir labai apsidžiaugiau. Kitaip sakant, tai ne parduotuvė, o parduotuvės "Mango" išparduotuvė. Gal nespėjote ko nors nusipirkti praeitą sezoną, o gal tiesiog buvo per brangu? Tuomet tikrai siūlau apsilankyti. Galbūt rasite būtent tai, apie ką svajojote, ir dar už pusę kainos!

TOPSHOP

Siuntimas: 6.00 £ (apie 26 Lt)
Nemokamas, perkant prekių už 100.00 £ (apie 428 Lt) ir daugiau.

Gerai visame pasaulyje žinoma parduotuvė, apie kurią ir jūs turbūt esate girdėję ne kartą. Mano manymu, tai yra ganėtinai brangi parduotuvė, tačiau dažnai vyksta įvairios akcijos, kuomet galite nusipirkti drabužių bei aksesuarų už tikrai prieinamą kainą.

Šiuo metu vyksta "mid-season" išpardavimas. Nuolaidos iki 70%.

GINATRICOT

Siuntimas: 5.90 EUR (apie 20 Lt)

Taip pat vienas iš naujesnių mano atradimų. Drabužiai galbūt ne kiekvienos skonio, tačiau, manau, atsiras tokių kaip aš, kurios atras tai, kas išties patiks!

NEW LOOK

Siuntimas: 10.00 € (apie 35 Lt)
Nemokamas, perkant prekių už 65.00 € (apie 225 Lt) ir daugiau.

Galbūt tai nėra mano pati mėgstamiausia internetinė parduotuvė, tačiau kartais užsuku dėl didelio aksesuarų pasirinkimo. Kainos nėra labai didelės, ypač verta apsilankyti per išpardavimus (dabar!!).

ACCESSORIZE

Siuntimas: 3.95 £ (apie 17 Lt)

Situacija, mano nuomone, tokia pat kaip ir su parduotuve "Mango". Turime šią parduotuvę Lietuvoje ir ne vieną, tačiau toli gražu ne visi aksesuarai mus pasiekia.

ASOS

Siuntimas: nemokamas

Galiausiai mano mėgstamiausia internetinė parduotuvė "Asos", kur galite rasti ne tik drabužių iš "Mango", "River Island", "American Apparel", "Vero Moda" bei daugelio kitų parduotuvių, bet ir dizainerių kaip Stella McCartney ar Calvin Klein kūrinių. Kainos svyruoja nuo poros iki kelių tūkstančių svarų.

Šiuo metu vyksta išpardavimas. Nuolaidos iki 70%, tad patarčiau nepraleisti!!

O kokiose internetinėse parduotuvėse jūs dažniausiai apsipirkinėjate?