Naudodamiesi Vinted.lt sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Tai leis geriau išnaudoti Vinted galimybes.

Dar labiau pritaikyta Tavo poreikiams
29. Lapkritis 2016

Kartais gali pasirodyti sudėtinga rasti tai, ko ieškai, kai kataloge - milijonai drabužių. Išgirdome jūsų norus ir radome atsakymą. Mūsų naujoji rūšiavimo funkcija leis naršyti kataloge ir ieškoti, pritaikius jums reikalingiausius kriterijus. Kol kas ši funkcija pasiekiama tik programėlės naudotojams, bet vėliau atsiras ir naudojantis Vinted naršyklėje.

Nuo šiol galite naršyti kataloge ir rezultatus rūšiuoti pagal šiuos kriterijus:
• Svarbiausi viršuje
• Kaina: nuo didžiausios iki mažiausios
• Kaina: nuo mažiausios iki didžiausios
• Naujausi viršuje

Drabužius, kurių ieškote, nuo jūsų skiria vos vienas mygtuko spustelėjimas.

Turime gerų naujienų ir pardavėjoms. Ar kažkada buvote pradėjusios drabužio įkėlimą, tačiau proceso viduryje atsirado svarbesnių reikalų ir drabužio skelbimas neišsisaugojo? Daugiau tokios situacijos nepasitaikys! Nuo šiol galite išsaugoti drabužių juodraščius ir vėliau juos pridėti prie ‘Mano drabužių’. Juodraščius galite redaguoti tiek programėlėje, tiek naudojantis Vinted naršyklėje.

Vinted naujienos
02. Lapkritis 2016

Norime su Jumis pasidalinti informacija apie artėjančius pokyčius Vinted:

1. Nuo šiol visa oficiali informacija ir svarbūs Vinted komandos pranešimai bus skiltyje “Aktualu”, kur visas naujienas rasite akimirksniu! Naujausi pranešimai visada bus viršuje, o senesnius rasite archyve. Svarbu ir tai, kad skiltyje “Aktualu” galėsite mums palikti atsiliepimą - tereikės užpildyti nedidelę apklausą.

2. Pagalbos Centras oficialiai taps pirmuoju ir vieninteliu kontaktu visiems Jūsų klausimams. Nuolat jį tobuliname ir siekiame, kad informacija būtų tiksli ir naudinga. Šiuo metu Pagalbos Centras sudarytas iš Jūsų dažniausiai užduodamų klausimų. Tiems atvejams, kurie neturi tikslaus atsakymo ar iškilus kitai problemai, kaip ir iki šiol bus skirtas mygtukas “Susisiek su mumis”.

3. Nuo šiol iškilus klausimams ar problemai Vinted komanda nebeatsakinės į užklausas forume. Turime profesionalų Pagalbos Centrą ir jame dirbančią komandą, todėl prašome visų narių forume klausimų komandai nebeskelbti. 

Nuolat siekiame, kad Vinted būtų portalas, kuriuo paprasta ir patogu naudotis. Tikime, kad šie pokyčiai tarnaus visai Vinted bendruomenei.