Naudodamiesi Vinted.lt sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Tai leis geriau išnaudoti Vinted galimybes.

Gauk daugiau matomumo ir parduok dukart greičiau
19. Balandis 2017

Nuo šiol gali pakelti savo drabužius į katalogo, naujienų srauto ir paieškos rezultatų viršų labai paprastai ir parduoti greičiau!

Tam tereikia užsisakyti naująją iškėlimo paslaugą. Užsisakius vieną iškėlimą tavo drabužis bus iškeliamas į viršų tris dienas iš eilės, kartą per dieną.

Skirtingai nei anksčiau, naujieji iškėlimai veiks tiek Vinted tinklapyje, tiek programėlėse. Be to, naujoji paslauga turi aibę kitų privalumų:Standartinė vieno iškėlimo kaina - 0.95 €, tačiau iki birželio 19 galėsi išbandyti juos su 40% nuolaida : vienas iškėlimas kainuos 0.57 €.

Be to, ateinančius 2 mėnesius visoms narėms, įkėlusioms 3 drabužius, dovanosime 3 nemokamus iškėlimus . Šis pasiūlymas yra vienkartinis, iškėlimus galėsi panaudoti per 30 dienų.

Iškėlimai yra tik papildoma paslauga, skirta padėti Tau pritraukti pirkėjų. Gali parduoti Vinted ir visiškai jais nesinaudodama.

Visgi, mūsų praktika kitose šalyse rodo, kad iškėlimai padeda parduoti mažiausiai dukart greičiau.

Susimokėti už iškėlimą galėsi bet kurio banko kortele, kuriai aktyvuotas atsiskaitymas internetu.

Tiek! Jei norėtum mums palikti atsiliepimą apie naujuosiuos iškėlimus - užpildyk anketą. Lauksime!

Pildyti anketą

Pasidalink pasiūlymais dėl Vinted patobulinimo
11. Balandis 2017

Turi pasiūlymą, kuris padarytų Vinted patogesniu naudoti? Žinai, kaip patobulinti kai kurias mūsų portalo funkcijas? Nuo šiol gali dar paprasčiau teikti savo pasiūlymus mūsų komandai.

Sukūrėme specialią formą, leisiančią Tau greitai ir paprastai pateikti mums praktinių pasiūlymų.

Vienos labiausiai naudojamų Vinted funkcijų - rūšiavimas vykdant paiešką kataloge, išsaugotos paieškos, atostogų funkcija - buvo pasiūlytos mūsų narių, tad ir tavo idėjos gali virsti funkcijomis, kurias naudos visa mūsų bendruomenė.

Neatsakysime į žinutes, kurias pateiksi per šią formą, tačiau visos jos bus perduotos mūsų komandai.

Turi vertingų pasiūlymų? Pasidalink jais su mumis.

Geresnės galimybės įspėti Vinted apie netinkamą turinį
23. Sausis 2017

Vystydami saugumą ir narių tarpusavio pasitikėjimą Vinted, patobulinome galimybes įspėti mūsų komandą apie netinkamą turinį ar elgesį mūsų platformoje.

Anksčiau ši funkcija ne visuomet veikdavo mūsų mobiliosiose programėlėse. Nuo šiol žinutės apie netinkamą turinį išsiuntimas mūsų komandai tetruks minutę, nepriklausomai nuo to, ar naudoji mūsų tinklapį, ar programėlę. Tiesiog įsitikink, kad naudojiesi naujausia programėlės versija.

Jei pastebi netinkamą ar įžeidžiantį turinį:

- Asmeninėje žinutėje iš kitos narės
- Drabužio skelbime
- Kitos narės profilyje
- Forumo žinutėje

Pranešk mums apie tai. Paprasčiausiai spausk vėliavėlės ikoną, kurią rasi Vinted. Asmeninėse žinutėse ją pasieksi paspaudusi (i) ženklą.

Vinted yra bendruomenė ir truputis kiekvienos jos narės pastangų padeda padaryti ją saugia. Pranešk mums apie blogą turinį ir padarysime viską, kad jis kuo greičiau būtų sutvarkytas. Be to, tavo pranešimai padės mums ateityje pastebėti netinkamą elgesį automatiškai, remiantis ankstesne patirtimi.

Dar labiau pritaikyta Tavo poreikiams
29. Lapkritis 2016

Kartais gali pasirodyti sudėtinga rasti tai, ko ieškai, kai kataloge - milijonai drabužių. Išgirdome jūsų norus ir radome atsakymą. Mūsų naujoji rūšiavimo funkcija leis naršyti kataloge ir ieškoti, pritaikius jums reikalingiausius kriterijus. Kol kas ši funkcija pasiekiama tik programėlės naudotojams, bet vėliau atsiras ir naudojantis Vinted naršyklėje.

Nuo šiol galite naršyti kataloge ir rezultatus rūšiuoti pagal šiuos kriterijus:
• Svarbiausi viršuje
• Kaina: nuo didžiausios iki mažiausios
• Kaina: nuo mažiausios iki didžiausios
• Naujausi viršuje

Drabužius, kurių ieškote, nuo jūsų skiria vos vienas mygtuko spustelėjimas.

Turime gerų naujienų ir pardavėjoms. Ar kažkada buvote pradėjusios drabužio įkėlimą, tačiau proceso viduryje atsirado svarbesnių reikalų ir drabužio skelbimas neišsisaugojo? Daugiau tokios situacijos nepasitaikys! Nuo šiol galite išsaugoti drabužių juodraščius ir vėliau juos pridėti prie ‘Mano drabužių’. Juodraščius galite redaguoti tiek programėlėje, tiek naudojantis Vinted naršyklėje.

Vinted naujienos
02. Lapkritis 2016

Norime su Jumis pasidalinti informacija apie artėjančius pokyčius Vinted:

1. Nuo šiol visa oficiali informacija ir svarbūs Vinted komandos pranešimai bus skiltyje “Aktualu”, kur visas naujienas rasite akimirksniu! Naujausi pranešimai visada bus viršuje, o senesnius rasite archyve. Svarbu ir tai, kad skiltyje “Aktualu” galėsite mums palikti atsiliepimą - tereikės užpildyti nedidelę apklausą.

2. Pagalbos Centras oficialiai taps pirmuoju ir vieninteliu kontaktu visiems Jūsų klausimams. Nuolat jį tobuliname ir siekiame, kad informacija būtų tiksli ir naudinga. Šiuo metu Pagalbos Centras sudarytas iš Jūsų dažniausiai užduodamų klausimų. Tiems atvejams, kurie neturi tikslaus atsakymo ar iškilus kitai problemai, kaip ir iki šiol bus skirtas mygtukas “Susisiek su mumis”.

3. Nuo šiol iškilus klausimams ar problemai Vinted komanda nebeatsakinės į užklausas forume. Turime profesionalų Pagalbos Centrą ir jame dirbančią komandą, todėl prašome visų narių forume klausimų komandai nebeskelbti. 

Nuolat siekiame, kad Vinted būtų portalas, kuriuo paprasta ir patogu naudotis. Tikime, kad šie pokyčiai tarnaus visai Vinted bendruomenei.